Autor Tema: PODRŠ KA LUSY!  (Pročitano 8254 puta)

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Odg: PODRŠ KA LUSY!
« Odgovor #15 poslato: Maj 20, 2008, 01:34:44 pre podne »
Lusy svi smo te zavoleli i postala si bitan deo ove nase zajednice, tako da te molim da se vratis u ime onih koji cene i podrzavaju tvoju iskrenost, posvecenost i tvoje veliko srce... :)   (a ima nas zaista puno!!!)

mumba

  • Gost
Odg: PODRŠ KA LUSY!
« Odgovor #16 poslato: Maj 20, 2008, 01:37:15 pre podne »
hajde da opet svi budemo kao ljudi na ovom spotu!

{youtube}pwXSqWVXACE&feature{/youtube}

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: PODRŠ KA LUSY!
« Odgovor #17 poslato: Maj 20, 2008, 03:09:16 pre podne »
Citam ovu temu od pocetka i kontam koliko smo zapravo postali vazni jedni drugima... :)  Znam da Lusy nece ostati ravnodusna...

Vojislav Prkosovacki

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 493
    • Pogledaj profil
Odg: PODRŠ KA LUSY!
« Odgovor #18 poslato: Maj 20, 2008, 03:56:25 pre podne »
Citat
Citam ovu temu od pocetka i kontam koliko smo zapravo postali vazni jedni drugima...  Znam da Lusy nece ostati ravnodusna...


I ja verujem u Lusy.

Nikola Kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1249
    • Pogledaj profil
Odg: PODRŠ KA LUSY!
« Odgovor #19 poslato: Maj 20, 2008, 04:01:14 pre podne »
Lusy, verovatno se secas kada sam prokomentarisao da smo stariji pa se bas ne snalazimo bas najbolje,ti si napisala sledece ...


#28101
Lusy (Korisnik)
 
Stalno je tu
 
Poruka: 1512

        Odg: Ocenite novi sajt od 1 do 5 Napisano: 28.04.08 20:16      
e pa ja nisam stara...samo sam se malko pre njih rodila .
Dokaz da nismo stari, je u tome što smo ovde sa njima, za razliku od mnogih iz naših generacija... koji nisu nigde...

Bez šale taj problem nisu znali ni mnogo mlađi da reše, a ja sve pitam što ne znam... \\\'Fala DORDE



A tu sve pise redom. Stalno si tu, broj poruka govori dovoljno pa necu ni da spominjem, a u odgovoru ispod toga si rekla sve. Oni koji su ti skinuli karme su niko i nigde. I nemoj da dozvolis da te udalje od nas koji rado citamo tvoje vedre i poucne postove. Budi iznad njih i vrati se dostojanstveno kakva i jesi.

mumba

  • Gost
Odg: PODRŠ KA LUSY!
« Odgovor #20 poslato: Maj 20, 2008, 04:07:00 pre podne »
omladinci moram vas nešto naučiti čovek po medicinskom kriterijumu epitet star dobija kada napuni 70 godina a i to je samo fizički dok u glavi si mlad dokle god se tako osećaš vas par ljudi koji ste od nas malko stariji ste po men ijedn iod najboljih likova ovde i nemoj da čujem ga govorite da ste matori! pa eto moj buraz ima 48 godina a toliko smo super i toliko smo izlazaka imali da ni ne znam broj!samo glave gore1 mada to ako neko ovde kaže da ste stari možda za njihovu generaciju za moju niste uopšte po godinama! pa i ja imam 33!

Kyle Broflovski

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1497
    • Pogledaj profil
Odg: PODRŠ KA LUSY!
« Odgovor #21 poslato: Maj 20, 2008, 06:59:23 posle podne »
Sa kime ja sada da igram Zirodent kada tebe nema?

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: PODRŠ KA LUSY!
« Odgovor #22 poslato: Maj 20, 2008, 10:20:12 posle podne »
Dragi moji becejonline prijatelji,:)
Do juče uveče nisam mogla glavu da dignem od poslova koji su ostali da se urade nakon finala projekta.

  Sve što se rodi  nekada, kada dođe vreme za to i ode!
Lusy nije nigde otišla ( nije još vreme :) ), samo sam se sklonila, jer ne mogu da podnesem one koji su manji od makovog zrna  i koji su dežurni kritičari svega što se dešava, a da pri tome ni prstom nisu mrdnuli da se išta desi.
Pored mene u finalu projekta je učestvovalo preko 100 volontera. Hajde da pričamo o tome!
 Karme mi nisu bile bitne, ali ne mogu da dozvolim da se umanji ogromni rad drugih ljudi koji su učestvovali u svemu. Ima ih ovde na forumu... i oni me poznaju.:)
Takva sam kakva sam i bogu hvala da se ne sviđam svima... ali u momentu kada ne spavaš danima...a tamo neko te pretvara u nikakvu fikciju...i zabada ti nož u leđa na poruke koje bi svaki normalan protumačio kao pozitivne..... život me je naučio kad treba da se sklonim... Nisam bitna ja. Bitni su svi ljudi koji su dali svoj ogromni doprinis da se u centru Bečeja desi sve to što se desilo! :) :) :)

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: PODRŠ KA LUSY!
« Odgovor #23 poslato: Maj 20, 2008, 11:02:17 posle podne »
Lusi lepo je sto si se vratila.Jeste da sam mladja od tebe,ali zelele bih da ti kazem da si ti suvise osetljiva osoba a danas nije dobro biti takav.Kad procitas sve moje postove shvatices o cemu pricam,a verujem da i znas...Nastavi u istom ritmu i ne dozvoli da ti bilo ko ukrade inspiraciju!

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: PODRŠ KA LUSY!
« Odgovor #24 poslato: Maj 20, 2008, 11:29:39 posle podne »
Ej, Lusy, bilo je sjajno na trgu. Jedino mi se Bogdan rastužio: dobio je neku kucu samo jedan krug, da ga prošeta. Onda mu ga Fića uzo!:P

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: PODRŠ KA LUSY!
« Odgovor #25 poslato: Maj 21, 2008, 01:52:56 pre podne »
Vodićemo Bocu u prihvatilište pa će dobiti besplatnih 100 krugova sam :laugh: .... sada, zahvaljujući volonterima postoji i ograda koja dopušta ulazak ljudi... tako da tu moze da okreće kolikogod hoće krugova !

 Nego ljudi ja sad imam problem, kako da vratimo tata Borisa?!

katarina kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 819
    • Pogledaj profil
Odg: PODRŠ KA LUSY!
« Odgovor #26 poslato: Maj 21, 2008, 01:58:09 pre podne »
On je rekao da ide zato sto si ti otisla,mozda se vrati kada cuje da si se ti vratila:) Necemo da izgubimo jednog dobrog forumasa....

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: PODRŠ KA LUSY!
« Odgovor #27 poslato: Maj 21, 2008, 02:16:55 pre podne »
E Lusy, u celoj guzvi u subotu, nisam odvela kucu Cipiju (evo izvinjavam se javno, posto mi se zalio danas :) ). Tako da mu moramo naci jednog primerenog pa da odvedemo u Zmaja posto on nema vremena da dodje u azil, ok?
A sto se tice tata Borisa... uvek je on tu negde... ;)

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: PODRŠ KA LUSY!
« Odgovor #28 poslato: Maj 21, 2008, 03:19:13 pre podne »
Ma Tata Boris je matoro oprastalo!
Nemo se sekirate.

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: PODRŠ KA LUSY!
« Odgovor #29 poslato: Maj 21, 2008, 03:37:16 pre podne »
Ma mislim da je Lusy previše emotivno odreagovala...Nisam mogao da nađem tekst gde se kritikuje njen rad,pa sad ne znam da li je bilo direktnog prozivanja,ili su bile samo u pitanju karme,ali u svakom slučaju nije vredno sekiranja...

Lusy,barem si ti dugo u tom poslu i znaš da koliko god se iscimala za nešto da organizuješ,UVEK će se naći neko da se napravi pametan i kritikuje to a da pri tome sam nije učinio ništa da doprinese tom ili bilo kakvom sličnom događaju...

Nisam bio od početka na manifestaciji ali sam stigao na deo sa koncertom.Pogača puna Bečejaca,i ne samo Bečejaca,video sam mnogo i mojih sugrađana,kako je davno nisam video,čak ni kada je radio Bečej slavio godišnjicu osnivanja nije bilo ni približno toliko puno,masa raspoložena,i sve je to tvoja zasluga i tima oko tebe.
I to treba da ti je jedini pokazatelj uspešnosti vašeg rada,a karme ko j***