Autor Tema: Vratite nam karme  (Pročitano 13431 puta)

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Vratite nam karme
« Odgovor #45 poslato: Septembar 22, 2008, 01:51:05 pre podne »
Nema tu zloupotrebe, dobio je jednu, samo sto je iskocilo 2 put...

Kyle Broflovski

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1497
    • Pogledaj profil
Odg: Vratite nam karme
« Odgovor #46 poslato: Septembar 22, 2008, 01:59:31 pre podne »
Axl napisao/la:
Citat
Nema tu zloupotrebe, dobio je jednu, samo sto je iskocilo 2 put...


Aha,shoutbox laže,tu je postavljen sa strane da bi nas lagao,super,ako bude pisalo da sam ostavio poruku ,znajte da nisam.

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Vratite nam karme
« Odgovor #47 poslato: Septembar 22, 2008, 02:24:13 pre podne »
Nisam voljan da se raspravljam i nemam vremena, pre neki dan kad smo vrnuli karme je iskakalo po 30 40 puta na jedan klik, verovatno nisi bio ON čim nisi postao o tome, working in progres je trenutno ako nisi primetio... Ako mislis da ima potrebe da laziramo Dordetu karmu, misli.

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: Vratite nam karme
« Odgovor #48 poslato: Septembar 22, 2008, 03:57:24 pre podne »
Stvarno je zanimljivo, o karmama najvise pricaju oni koje one uopste ne zanimaju. Mislim na poruke tipa *boli me uvo za karme ali ipak da kazem samo...*

Software Smith

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 222
    • Pogledaj profil
Odg: Vratite nam karme
« Odgovor #49 poslato: Septembar 22, 2008, 07:36:12 pre podne »
URA napokon su karme nazad... :D Odmah ću da se oprobam... :D

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: Vratite nam karme
« Odgovor #50 poslato: Septembar 22, 2008, 01:15:29 posle podne »
piCODER napisao/la:
Citat
Stvarno je zanimljivo, o karmama najvise pricaju oni koje one uopste ne zanimaju. Mislim na poruke tipa *boli me uvo za karme ali ipak da kazem samo...*


Tako je Picoder!

Govorim o poziciji forumasa,
moze li on da se obrati administratoru koji nema nameru da objasni na ciju inicijativu menja volju vecine forumasa.

Nije u pitanju samo ova tema.

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Vratite nam karme
« Odgovor #51 poslato: Septembar 26, 2008, 08:04:08 posle podne »
debeli zmaj napisao/la:
Citat
ma jebo karmu.

 :dabome: :thumb:

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Vratite nam karme
« Odgovor #52 poslato: Oktobar 01, 2008, 03:42:06 posle podne »
Imam jedan predlog, za čuvene karme!

Ajd\\\' razmislite, pa kažite sta mislite.

Ovo što se dešava međ\\\'2 forumaša, otkada su karme vraćene, je po meni ... pa najblaže rečeno.. nepotrebno.

Ajde da se forumaš/ica kvalifikuje, na neki način, da dobije mogućnost da daje karme. Neka ta granica bude 700, ili još bolje 1000 postova!
 Forumaši/ce koji su ostavili taj broj postova su na neki način \\\"stare kuke\\\" i poznaju forum, pa drugačije posmatraju stvari...a forumaši/ce koji vole da karmišu imaju motiv da pišu više postova kako bi dobili mogućnost za karmastičnost. ;)

 Ne znam da li je to tehnički moguće...samo razmišljam.

 Š ta mislite?

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Vratite nam karme
« Odgovor #53 poslato: Oktobar 01, 2008, 09:38:09 posle podne »
potpuno se slazem,to moze biti jos jedna vrsta motivacije da ljudi pisu postove (da bi sto pre imali pravo da dele i uzimaju karme,tj da sto pre dele komplimente ili se svete),a samim time bi i forum oziveo...

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Vratite nam karme
« Odgovor #54 poslato: Oktobar 01, 2008, 11:45:13 posle podne »
Jeste moguće postaviti limit za davanje karmi,ali kada smo već kod broja postova eto ja bih predložio da se isključi brojač (i to je moguće) tamo u igrama bez granica,tako da ti postovi ne ulaze u ukupan broj postova.
Nije isto kada neko ima 1000 postova po, da uslovno kažem ozbiljnijim temama,učestvuje u diskusijama,i neko za mesec i po dana nabije 1000 postova igrajući kaladont,igre brojanja i slično,a da pri tome nema post duži od dve rečenice.

Izvinjavam se ako se neko našao uvređenim zbog ovoga ali eto moje mišljenje...

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Vratite nam karme
« Odgovor #55 poslato: Oktobar 02, 2008, 12:34:53 pre podne »
slazem se da nije isto,ali mislim da bi to onda napravilo jos vecu pometnju jer neznam po kojim bi se to kriterijumima gledalo sta su ozbiljni,a sta \\\"ozbiljni\\\" postovi....

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Vratite nam karme
« Odgovor #56 poslato: Oktobar 02, 2008, 12:49:54 pre podne »
Robbyn napisao/la:
Citat
Jeste moguće postaviti limit za davanje karmi,ali kada smo već kod broja postova eto ja bih predložio da se isključi brojač (i to je moguće) tamo u igrama bez granica,tako da ti postovi ne ulaze u ukupan broj postova.
Nije isto kada neko ima 1000 postova po, da uslovno kažem ozbiljnijim temama,učestvuje u diskusijama,i neko za mesec i po dana nabije 1000 postova igrajući kaladont,igre brojanja i slično,a da pri tome nema post duži od dve rečenice.

Izvinjavam se ako se neko našao uvređenim zbog ovoga ali eto moje mišljenje...


Imas Karmu za ovo. :D
To sam ja jos davno rekao.

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Odg: Vratite nam karme
« Odgovor #57 poslato: Oktobar 02, 2008, 03:22:31 pre podne »
Lusy napisao/la:
Citat
Imam jedan predlog, za čuvene karme!

Ajd\\\' razmislite, pa kažite sta mislite.

Ovo što se dešava međ\\\'2 forumaša, otkada su karme vraćene, je po meni ... pa najblaže rečeno.. nepotrebno.

Ajde da se forumaš/ica kvalifikuje, na neki način, da dobije mogućnost da daje karme. Neka ta granica bude 700, ili još bolje 1000 postova!
 Forumaši/ce koji su ostavili taj broj postova su na neki način \\\"stare kuke\\\" i poznaju forum, pa drugačije posmatraju stvari...a forumaši/ce koji vole da karmišu imaju motiv da pišu više postova kako bi dobili mogućnost za karmastičnost. ;)

 Ne znam da li je to tehnički moguće...samo razmišljam.

 Š ta mislite?


Mislim da ne bi bilo ispravno! Novi i stari članovi treba da budu ravnopravni, osim toga mali lala i Robbyn su u pravu.

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Vratite nam karme
« Odgovor #58 poslato: Oktobar 02, 2008, 03:44:51 pre podne »
Pokušavam da domislim nekakav prihvatljiv kriterijum... kada su karme već vraćene, a da se izbegne apsurd sa kojim se srećemo ovoh dana.

 Naravno da smo svi ravnopravni i to je jedino što mi je u startu smetalo u tom mom domišljanju.
 Ali u poslu i u životu se prosto kvalifikuješ za nešto da dobiješ neke povlastice...pa sam ipak napisala predlog.

Imate li vi neki drugu kriterijum?

 Ne slažem se sa Robbynom i malim Lalom da su sve teme u igrama bez granica iste.. Evo, neka pokušaju da reše zadatak u zadacima za razmišljanje :laugh: ... pa će videti da nije baš lako. Mnogo je teže, nego napisati koji parfem koristiš iz odeljka foruma koji se smatra za ozbiljan..ili ma šta god... Ili neka neko napiše čitav projekat ... šta bi radio da mu 5000 evra padne u krilo.... Mislim da se radi o predrasudi da je taj odeljak neozbiljan.

 Elem, mislim da ni brojač nije rešenje, jer u Zabavi i razonodi ima dosta kreativnih i zanimljivih tema u koje ulažeš mnogo više sebe nego u nizu tema  ostalog dela foruma.

Ajde dajte predlog kako da se uvede neki kriterijum... ja ne znam :(... znam samo da mi je bezveze ovo što se dešava.

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Vratite nam karme
« Odgovor #59 poslato: Oktobar 02, 2008, 10:42:20 posle podne »
Da potkrepim predhodno napisano, evo jedne priče iz koje možemo svašta naučiti!

 Neko može napisati 1. ( jednu, jedinu) reč i da kaže suštinu stvari, a neko može napisati traktat , a da zapravo ne kaže ništa... bez obrzira gde se tema nalazila.

Cena znanja


Traktor nekog seljaka ne htedne više raditi, i propadnu svi pokušaji toga seljaka i njegovih prijatelja da vozilo oprave. Najposle seljak odluči da pošalje po majstora. Ovaj pogleda traktor, proveri pokretač, podiže poklopac i sve pregleda veoma pomno. Na kraju uzme čekić i jednim jedinim udarcem o određeno mesto, učini da traktor ponovo proradi. Radio je kao da nikada nije bio pokvaren. Kada majstor dade seljaku račun, ovaj uzviknu ljutito: « Š ta tražiš pedeset tumana, a samo si jednom udario čekićem»!- « Dragi prijatelju», odgovori majstor, «udarac čekićem košta samo jedan tuman. Četrdeset devet je za moje znanje o tome gde je trebalo udariti».



                                                       Prepisano iz knjige « Istočnjačke priče u psihoterapiji»

... pa sad vi procenite. :)