Autor Tema: Š ta nedostaje Bečeju?  (Pročitano 18434 puta)

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Š ta nedostaje Bečeju?
« Odgovor #105 poslato: Oktobar 01, 2008, 12:37:26 pre podne »
Koliko sam ja shvatio da ce buska biti izmestena na Vasariste izmedju onog otpada i CBA. Stim da ce ostati stajaliste tu negde u centru zbog djaka i radnika. To po meni nije tako lose resenje ako se saobracajno resi prilaz tako da se koliko toliko izbegne ova raskrsnica kod Lukoila. Elem, blizu je Zel. st. koja ce jednog dana morati da profunkcionise, tako da to je to.


A sad ontopic sta fali Beceju. Jednu od stvari sam bas napomenu malopre. Fali mu zeleznicki saobracaj. Makar sinobus koji ide za NS nekoliko puta na dan. Mislim da bi studenti radije isli tako za Ns jer je dOOOOOOOOOsta jeftinije od busa. Ali osim toga mu fali i jedan zeleznicki most preko Tise...jer postoji samo 2.

Fali mu jos koja firma da zaposli ljude malo, da budu malo zivahniji pa ce to pokrenuti jos mnoge druge stvari...

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Š ta nedostaje Bečeju?
« Odgovor #106 poslato: Oktobar 01, 2008, 02:42:00 pre podne »
Moze Dzeneral Motors recimo:silly: :silly: :silly:

Bosko Sa kanala Pink-a

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 461
    • Pogledaj profil
Odg: Š ta nedostaje Bečeju?
« Odgovor #107 poslato: Oktobar 01, 2008, 03:36:34 pre podne »
Jbt koga kod da pitam za cuveni hotel i izmestanje - niko nema pojma! Gde ste vi to citali!? :dry:

Za izmestanje jos djene-djene, ali hotel... :huh:

Definitivno treba da nam proradi zeleznica, em je jeftinije, em je duzi put - s tim je i vece zezanje u vozu, moze i da se cuga... Milina!

vesna bosnic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 577
    • Pogledaj profil
Odg: Š ta nedostaje Bečeju?
« Odgovor #108 poslato: Oktobar 01, 2008, 04:29:39 pre podne »
...ma kakvi hoteli i ne znam sta...Neka neko prvo obrati paznju na gradsku cistocu.....!!!!!Onaj park kod decijeg dispanzera je katastrofa!!!!!Samo sto nema i spriceva pobacanih....a mozda i ima?!Neko nije svestan da ce SUTRA i njegovo dete da se igra u njemu!!!!!!

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Š ta nedostaje Bečeju?
« Odgovor #109 poslato: Oktobar 01, 2008, 05:17:25 pre podne »
Uran, samo sa hotelima /čitaj: ozbiljnim turizmom/ doći će na red i čistoća grada, uređenje parkova i svega ostalog. Ovde ne postoji svest o potrebi da se nešto uređuje, sređuje, doteruje, unapređuje.

 Evo ti primer: onomad bila halabuka oko kerova, svi videli kerove i tamo gde ih nikad bilo nije. Kampanja \\\"viđanja kerova\\\" naročito je intenzivirana u vreme izgradnje prihvatilišta za pse...Kao da su se Bečejci uplašili da će izgradnjom prihvatilišta izgubiti svoju dnevnu temu za iščuđavanja \\\"juuuu, šta je kerova na ulici, jes vidla\\\"!
I evo, niko više ni ne pominje pse na ulicama, kao da ih je voda odnela iz grada, a ne mukotrpan napor nekolicine ljudi.
Tako je i sa čistoćom/nečistoćom grada.

 Uostalom, grad uopšte nije toliko prljav koliko je ofucan, oronuo, sjeban, polupan...Možeš ti staro i ofucano lickati koliko hoćeš subjektivni osećaj će uvek biti takav: fuj, prljavo!

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Š ta nedostaje Bečeju?
« Odgovor #110 poslato: Oktobar 02, 2008, 07:41:35 posle podne »
rez napisao/la:
Citat

 Uostalom, grad uopšte nije toliko prljav koliko je ofucan, oronuo, sjeban, polupan...Možeš ti staro i ofucano lickati koliko hoćeš subjektivni osećaj će uvek biti takav: fuj, prljavo!
tuzno,ali istinito....:(