Autor Tema: Zdravko Colic i Severina u Novom Beceju  (Pročitano 29183 puta)

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Zdravko Colic i Severina u Novom Beceju
« Odgovor #105 poslato: Avgust 27, 2008, 09:12:16 posle podne »
rez napisao/la:
Citat
P, nije to off topic. Da Miša nije takav, ne bi bilo ni Severine, ni Čole u Novom Bečeju.
N. Bečej je ipak malko zaostalije mesto bio dugo godina i on zaista vuče N.B. napred.


Potpuno si u pravu,godinama smo tavoril u mestu.Niko pa ni Miša nije savršen,ali je prvi put pokazao da para za progres ima i da se može napred.Š ta su sa novcem,kojeg je očigledno bilo radili njegovi prethodnici,samo nagađam...:angry:

Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
Odg: Zdravko Colic i Severina u Novom Beceju
« Odgovor #106 poslato: Avgust 27, 2008, 09:14:55 posle podne »
^ mozda su i oni platili sheverini :D
uh, tek je ovo off...

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Zdravko Colic i Severina u Novom Beceju
« Odgovor #107 poslato: Avgust 27, 2008, 09:22:16 posle podne »
Robbyn napisao/la:
Citat
Lusy napisao/la:
Citat


 G- dina Mišu ne poznajem najbolje, pa se ne izjašnjavam da li ovo ili ono... Al\\\' vidim da čovek zna šta treba narodu... Hleba i igara!

 


Nije tu samo hleba i igara.Mnogo se uradilo na infrastrukturi,sređeni su putevi,asfaltirane i proširene ulice,postavljeni ivičnjaci,nabavljeno vozilo za pranje i usisavanje pločnika (što i mnogi veći gradovi nemaju),sređene fasade...I radi se i dalje...
Ako uspe ono sa Kanađanima i novih 1000 radnih mesta,SVA mesta u široj okolini će nam gledati leđa,jer to je još jedino što je potrebno da bi kvalitetan kadar ostao u NB,i eventualno privukli ljude i sa strane (zašto ne i ljude iz Bečeja).

Ali sad već odoh u off topic


Robbyne ajd\\\' sad pročitaj ceo moj post još jedared! :)

Ti si citirao samo onaj deo ,koji je odgovor na Max.ov post- Tekst iz Kurira!
 

 Čestitam još jednom i želim da dogodine bude još boljeeeee!!!:)

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Zdravko Colic i Severina u Novom Beceju
« Odgovor #108 poslato: Avgust 27, 2008, 09:27:02 posle podne »
Ma znam,samo sam hteo da pojasnim da se njihovo angažovanje ne svodi samo na organizovanje Gospojine.A naravno da mi je puno srce kada čujem ljude sa strane kako su se lepo proveli i hvale moje mesto,i kada upućuju lepe želje kao što si ti...
Znači,nisam ništa loše pomislio o tvom postu,samo sam hteo da pojasnim neke stvari.

goran shef

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 130
    • Pogledaj profil
Odg: Zdravko Colic i Severina u Novom Beceju
« Odgovor #109 poslato: Avgust 28, 2008, 12:26:04 pre podne »
Robbyn napisao/la:
Citat
Hahaha,koga KURIR kudi znači da dobro radi :laugh: Inače,izlupetali su tamo gomilu poluistina i laži,ali Bože moj,to je takva novina,niko i ne očekuje da pročita istinu u Kuriru,nego da potraži \\\"senzaciju\\\"...

Pola Vojvodine,i deo beogradskog establišmenta je videlo šta može za par godina da postigne jedna mala varošica.Exit bi mogao da pozavidi na nekim rešenjima što se tiče logistike,jer  iako je u NB došlo ljudi koji uveliko premašuje broj njegovih stanovnika,Novi Bečej je i dalje ČIST i UREDAN gradić bez punih kontejnera i smeća po ulici,sav u cveću i zelenilu kao da je neko alpsko mestašce u Š vajcarskoj a ne u Banatu :P

I to je jedino važno...

A ako se pravoslavnim vernicima nisu narugali njihovi poglavari tipa Artemija zidara i Irineja,ovo Mišino je sitan greh :)  Na stranu što je Gospojina tek sutra...



Od Exita su oni ucili. Uzgred, kada si ti to bio na Exitu pa znas? A za crkvu?   Ako nije briga ni one gazde od pedofila u mantijama, zasto bi onda ikog drugog normalnog tangiralo?

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Zdravko Colic i Severina u Novom Beceju
« Odgovor #110 poslato: Avgust 28, 2008, 12:41:58 pre podne »
shef napisao/la:

Citat
Od Exita su oni ucili. Uzgred, kada si ti to bio na Exitu pa znas?


Bio sam u NS u vreme dešavanja Exita i plivao je u smeću ;) Osim toga pročitao sam gomilu tekstova Novosađana koji su se žalili na isto (daću ti link ako hoćeš) u vreme trajanja Exita

Bosko Sa kanala Pink-a

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 461
    • Pogledaj profil
Odg: Zdravko Colic i Severina u Novom Beceju
« Odgovor #111 poslato: Avgust 28, 2008, 02:08:33 pre podne »
Kako su resili Novobecejci problem, ne razumem? Morali su to da rade posle certa i tu je cela logika... A kako se radilo na Exitu nego tako?

goran shef

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 130
    • Pogledaj profil
Odg: Zdravko Colic i Severina u Novom Beceju
« Odgovor #112 poslato: Avgust 28, 2008, 02:44:54 pre podne »
Pa ta putanja od tvrdjave do centra je uvek bila u haosu za vreme exita do prepodnevnih sati. A to je i logicno, jer se sa Exita ne ide odjednom, vec u talasima i to sve do negde 7 -8 ujutro. Nece valjda tri puta da prolaze istom putanjom da ciste. Pametnije je sacekati da skoro svi prodju tuda pa onda iz cuga sve pokupiti.

Bosko Sa kanala Pink-a

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 461
    • Pogledaj profil
Odg: Zdravko Colic i Severina u Novom Beceju
« Odgovor #113 poslato: Avgust 28, 2008, 03:13:54 pre podne »
shef napisao/la:
Citat
Pa ta putanja od tvrdjave do centra je uvek bila u haosu za vreme exita do prepodnevnih sati. A to je i logicno, jer se sa Exita ne ide odjednom, vec u talasima i to sve do negde 7 -8 ujutro. Nece valjda tri puta da prolaze istom putanjom da ciste. Pametnije je sacekati da skoro svi prodju tuda pa onda iz cuga sve pokupiti.


Pa to i ja mislim... Mislim da se ne moze porediti, jer ovo traje od jutra do sutra, ovo je trajalo svega par sati pa se svi sjate u kafice, prostor oko dolme je mahom prazan a i lakse je za ocistiti....

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Zdravko Colic i Severina u Novom Beceju
« Odgovor #114 poslato: Avgust 28, 2008, 03:22:37 pre podne »
Ne znam da li ste primetili \\\"mobilne ekipe\\\" iz čistoće koje su cirkulisali u masi i sklanjali smeće koje se nakupilo,plus što su kante i kontejneri bili na svakom koraku skoro,tako da ako je neko zaista želeo da baci smeće tamo gde mu je mesto to je mogao i da učini...
Znači nikakve glupe i nepraktične vrećice kao na Exitu...

A šta je pametnije je diskutabilno...Možda su trebali sačekati da prođe Exit pa da se onda sve odjednom očisti,ako već idemo tom logikom...U svakom slučaju iz tekstova koje sam pomenuo sami Novosađani nisu baš najsrećniji tih nekoliko dana...

Ivan Srdanovic

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 29
    • Pogledaj profil
Odg: Zdravko Colic i Severina u Novom Beceju
« Odgovor #115 poslato: Avgust 28, 2008, 05:42:11 pre podne »
Nemoj samo da kopiramo sad N.Becejce.Bas bi bilo truba kao sad i mi nesto tako grandiozno da napravimo.Prvi su skupili muda i mozga i prosli su.Nase bi lokalna uprava zasrala nesto garant.Prevelik zalogaj za bezivotnu i bezlicnu masu koja pokusava da umrtvi jos vise nasu opstinu.Jebote imamo puls oko 30 otkucaja u minuti...kao kornjace.Mene bi bilo sramota da se sad guram i inatim sa banacanima.Neka se pripoji nasa opstina njima mozda nam oni srede mermere u centru ili Ajfelovu prevodnicu.A koliko sam upucen i u sportu nas siju zar ne?

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Zdravko Colic i Severina u Novom Beceju
« Odgovor #116 poslato: Avgust 28, 2008, 05:52:22 pre podne »
Sir Olivere, taman posla da kopiramo Novobečejce...Biće da je sve krenulo obrnutim tokom...Molim Dorda da postavi Agoru 93 na Forum! I eto vam dokaza.

Sećam se kad su novobečejci, kao danas Bečejci, masovno dolazili u Bečej na kulturno leto, na Majske igre, na pozorišne predstave o kojima su oni samo mogli da sanjaju...:)

Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
Odg: Zdravko Colic i Severina u Novom Beceju
« Odgovor #117 poslato: Avgust 28, 2008, 06:51:39 pre podne »
nemam to. ko ima nek postavi slobodno na google video (ili sl.) i neka da ovde link. mislim ovde na forum, al\\\' nek bude to u drugoj temi \\\"agora 93\\\" ili sl. :)
moze i ovde http://www.becejonline.com/component/option,com_fireboard/Itemid,27/func,view/catid,24/id,20354/ , das\\\' malo podsetimo...

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Zdravko Colic i Severina u Novom Beceju
« Odgovor #118 poslato: Avgust 28, 2008, 01:31:36 posle podne »
DORDE napisao/la:
Citat
nemam to. ko ima nek postavi slobodno na google video (ili sl.) i neka da ovde link. mislim ovde na forum, al\\\' nek bude to u drugoj temi \\\"agora 93\\\" ili sl. :)
moze i ovde http://www.becejonline.com/component/option,com_fireboard/Itemid,27/func,view/catid,24/id,20354/ , das\\\' malo podsetimo...


OK. Dorde. Postavićemo posle Sajma u Zrenjaninu. Znači sledeće nedelje...

Sinisa Tomic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 468
    • Pogledaj profil
Odg: Zdravko Colic i Severina u Novom Beceju
« Odgovor #119 poslato: Avgust 28, 2008, 03:27:16 posle podne »
rez napisao/la:
Citat
Sir Olivere, taman posla da kopiramo Novobečejce...Biće da je sve krenulo obrnutim tokom...Molim Dorda da postavi Agoru 93 na Forum! I eto vam dokaza.

Sećam se kad su novobečejci, kao danas Bečejci, masovno dolazili u Bečej na kulturno leto, na Majske igre, na pozorišne predstave o kojima su oni samo mogli da sanjaju...:)

E TEK JE TO ZALOSNO ZA BECEJ, DA JE BIO TOLIKO ISPRED A SAD TOLIKO IZA!!!