Autor Tema: Kako ste pomogli nekom...  (Pročitano 3152 puta)

Olivera Dabic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 430
    • Pogledaj profil
Kako ste pomogli nekom...
« poslato: Mart 24, 2008, 10:59:47 posle podne »
Kako ste pomogli nekom? Kakav je osecaj videti zahvalnost u ocima neke osobe posle toga...



       Setajuci ulicama Beca ogladnela sam i blizu svog stana narucila sebi cevapcice. Uzela ih i otisla u obliznji kafic gde je radila moja poznanica. Taman sam sela i usla je zena koja \\\"gleda u dlan\\\". Posto je to za mene glupost, objasnjavala sam zeni kako joj necu dati pare za to jer mi takve stvari ne znace. Pitala sam je dali bi zelela da popije nesto ako je zedna ali da mi ne gleda u dlan. Kada je sela ponudila sam joj svoje cevapcice koje inace obozavam (sa kajmakom i lukommmmm). Stidljivo je gledala u mene i ubedjivala me da ne zeli da uzme. Rekla sam da ne mogu po 100x, ako zeli da uzme inace cu baciti jer ja kao volim samo vruce... Onda je uzela i pojela je to u nemogucoj brzini. Kada je progutala zadnji zalogaj... Ne mogu vam opisati kako mi se od srca zahvalila. Kada je izlazila o5 mi se zahvalila i rekla
\\\"Hvala ti jos jednom, veceras cu moci lakse da zaspim.\\\"
Takodje ne mogu opisati kako sam se osecala srecno u tom momentu, pomogla sam zeni koja nije imala osnovno~ da jede. Srce mi je bilo ogromno! Uvek kada budem u prilici, pomoci cu nekom...

           A vi?

Olivera Dabic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 430
    • Pogledaj profil
Odg: Kako ste pomogli nekom...
« Odgovor #1 poslato: Mart 24, 2008, 11:21:13 posle podne »
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!

Svima se izvinjavam.... Tema na pogresnom mestu... Jedno malo dete ovde je bilo bezobrazno...

              :baffle: