Autor Tema: Cryptload - skidanje sa rapidshare-a bez čekanja  (Pročitano 5201 puta)

Honi Sf

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Cryptload - skidanje sa rapidshare-a bez čekanja
« poslato: Avgust 25, 2008, 02:08:19 pre podne »
Na netu se mogu naći samo tutorijali Cryptload-a za TELEKOM MT882, odnosno Telekomov HUAWEI MT882 rute.

Ja sam na Sat-traktu i nisam u potpunosti sigurna šta je to ruter. Da li je to modem?...ako jeste moj model je Motorola SB5101E.

Da bi Cryptload sa rapida skidao bez čekanja potrebno je instalirati i program IP Changer.

Potrebna su mi objašnjenja step-by-step da bih ispravno instalirala programe, jer jednom sam pokušala, ali nije bilo uspešno.

Hvala

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Cryptload - skidanje sa rapidshare-a bez čeka
« Odgovor #1 poslato: Avgust 25, 2008, 09:22:17 pre podne »
Koliko je meni poznato na rapidu više nema čekanja,samo je ograničena brzina downloada,ali to nas u Srbiji ne pogađa pošto svakako imamo spor net :laugh:

Tako da ti to više nije potrebno...

Z A

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 688
    • Pogledaj profil
Odg: Cryptload - skidanje sa rapidshare-a bez čeka
« Odgovor #2 poslato: Avgust 25, 2008, 11:21:39 pre podne »
kod mene nije slucaj.isto mi je kao i pre.Ustvari jos mi je gore jer je pre i pisalo koliko treba da se ceka da otpocne download a sada nista,ako ubodes ubodes.sada je samo ql jer ne mora da se pise shifra za download ali od toga i nije neka vajda ali moze biti jer nekad pomesam nulu i O pa moram opet da cekam. :P

Honi Sf

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Odg: Cryptload - skidanje sa rapidshare-a bez čeka
« Odgovor #3 poslato: Avgust 25, 2008, 02:17:42 posle podne »
@Integral, i kod mene je taj slučaj. Svi na netu govore o tome da više nije potrebno čekanje, ali kod mene je, takođe, sve po starom sem što, kako kažeš, ne trebaju one \\\"mace, slova i brojevi\\\".

mumba

  • Gost
Odg: Cryptload - skidanje sa rapidshare-a bez čeka
« Odgovor #4 poslato: Avgust 25, 2008, 08:02:44 posle podne »
plati 55 evrića na godinu dana za  premium user i nema čekanja!

Honi Sf

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Odg: Cryptload - skidanje sa rapidshare-a bez čeka
« Odgovor #5 poslato: Avgust 26, 2008, 09:18:02 posle podne »
No comment

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odg: Cryptload - skidanje sa rapidshare-a bez čeka
« Odgovor #6 poslato: Avgust 26, 2008, 09:30:21 posle podne »
Crossbringer napisao/la:
Citat
plati 55 evrića na godinu dana za  premium user i nema čekanja!


Ja placam premium skoro vec dve godine i nikad se ni za jednu paru nisam pokajao...

Svakom bih preporucio premium, da s emanete cekanja, nerviranja ili tih razvaljivanja sifri i pronalazenja nesigurnih resenja.

Naravno, ne morate uplacivati kao sto je Cross naveo.
Tako kad procitas - deluje skupo i nepristupacno.

Ali, mislim da svako mesecno moze da izdvoji 5 evra (manje od 400 dinara) ukoliko ima svakodnevne potrebe za downloadom sa rapida i na koji se toliko zali.

Ovo posebno vazi za SatTrakt korisnike koji su, samim tim sto su postali SatTrakt korisnici - istog momenta lisheni downloada sa rapidshera kao free useri.

Ako nista, valja probati jednom, pa ako vam se svidi - nastavite, ako ne - kraj price.

Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
Odg: Cryptload - skidanje sa rapidshare-a bez čeka
« Odgovor #7 poslato: Avgust 26, 2008, 09:30:59 posle podne »
muke sa sattraktom, a? :D
mislim da je tesko ubosti neki proxy sa kojim ces zeznuti rapid. ip koji dobijes je verovatno vec na rapidovoj black listi.
gledaj neke ruske daily warez sajtove sa novim proxijima, koji ce ti mozda raditi kratko vreme dok ih rapid ne provali...
nisam jos probao Cryptload, probacu kad zavrsim neke torrente. ali kod drugara (telekom adsl) radi ko zmaj.
ne znam sta moze step by step da se objasni u vezi ona dva programa. instaliraj oba i vozi. a ako ima rucno ubacivanje proxija, pitaj chika google-a koji je dobar :)
jel ti izadje neka greska?

Bosko Sa kanala Pink-a

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 461
    • Pogledaj profil
Odg: Cryptload - skidanje sa rapidshare-a bez čekanja
« Odgovor #8 poslato: Avgust 27, 2008, 01:57:58 pre podne »
Ja sam za tu opciju sto je rekao Gospodar a nesto mozete zakljuciti onim sto je rekao i Dorde.

Pogledajte samo koje je sada to cimanje da trazim po ruskim warezima te fore, jos ako su sajtovi na ruskom... :) I taman ako vec provalis jednu foru, brzo zataji, pa treba nova... Mucenje, mucenje, konstantno.

Sada vise ni ne stavljaju te sifre ali je brzina za free usere ogranicena na 50 kb downloada.

Ja sam platio za tri meseca 1600 dinara. I ne kajem se. Skinuo sam japanskog i grckog panka ko shashe :)
I narezao oko 50 dvd-eva filmova... A jos imam mesec dana fore. Kada pogledas, koliko potrosite u gradu za 2-3 vikenda? Skoro pa toliko, a neko i za dva-tri dana.
Ja sam sebi to mogao da priustim, znao sam da necu izlaziti, odvojio i \\\"cao\\\". Stavis u \\\"flash get\\\" linkove i mirna Backa....

Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
Odg: Cryptload - skidanje sa rapidshare-a bez čekanja
« Odgovor #9 poslato: Avgust 27, 2008, 02:25:46 pre podne »
nije skupo. a mogu se naci i mirrori na drugim file hosting sajtovima. megaupload i sl.
ali opet rapid je rapid B) i google je chudo ;)

Bosko Sa kanala Pink-a

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 461
    • Pogledaj profil
Odg: Cryptload - skidanje sa rapidshare-a bez čekanja
« Odgovor #10 poslato: Avgust 27, 2008, 02:36:16 pre podne »
Ma ima ih hiljadu - rapidshare, sendspace, easyshare, megaupload, megaerotic, usaupload, zerowaitingtime... Milion!
Ali blogovi i sajtoi koji \\\"drze do sebe\\\" uglavnom kache na rapid, zato sam ga i uzeo. I opet cu.

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odg: Cryptload - skidanje sa rapidshare-a bez čekanja
« Odgovor #11 poslato: Avgust 27, 2008, 03:10:09 pre podne »
Sto se tice kacenja svakojakih fajlova - rapidshare je najrasprostranjeniji.

Kakav megaaploud, sendspace i ostali pacici...
Smesni su naspram rapida.

Sto duze koristim net, svakim danom, sve vise vidim \\\"monopol\\\" rapidshera!:)

Honi Sf

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Odg: Cryptload - skidanje sa rapidshare-a bez čeka
« Odgovor #12 poslato: Avgust 27, 2008, 08:54:36 posle podne »
Sve je to meni poznato, ali mi je neophodno uputstvo za podešavanje CL i IP Changera za kablovski internet kako bih skidala programe sa rapida ne kao premium, već free i bez čekanja.
Znači, ne interesujeme \\\"uplati premium pa nećeš imati problema\\\" i sl. komentari.

Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
Odg: Cryptload - skidanje sa rapidshare-a bez čeka
« Odgovor #13 poslato: Mart 23, 2009, 10:18:12 posle podne »
kako vam danas radi cryptload?
meni nikako da krene download (telekom adsl), stalno odbrojava iz pocetka (rapidshare), a bas sam pustio neki velik download :(

a inace kada radi ok, treba ipak cekati...
jel ima neko uputstvo kako da se modem automatski restartuje (dobije novi ip), ili sta vec, da bi sledeci download krenuo sto pre.
jel neko njak\\\'o sagem F@STâ„¢ 1201S mozda?

Dusan Colic

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 67
    • Pogledaj profil
Odg: Cryptload - skidanje sa rapidshare-a bez čeka
« Odgovor #14 poslato: Mart 24, 2009, 05:20:40 pre podne »
...u NS-u koristim adsl-telekomov i nakon svakog skinutog file-a iskljucim i ukljucim modem,tako da ne moram da cekam 15 min.

Cryptload mi zapuca komp!!!