Autor Tema: Najgore stvari koje ste uradili pijani  (Pročitano 647 puta)

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Najgore stvari koje ste uradili pijani
« poslato: Septembar 07, 2008, 01:20:56 pre podne »
Temu kopiram sa jednog foruma gde sam se nacitao toliko zanimljivih i smesnih dogadjaja, da sam dosao na ideju da pokrenemo takvo ispovedanje i ovde... :)
Siguran sam da ce biti interesantnih postova.
Evo nekih bahanalija mojih poznanika:


Citat
pozvala me neka ortakinja da idem sa njom u belu crkvu na neka jezera,da dodjem kod nje u nedelju u 7 ujutru,a bas u subotu uvece bio rodjus od nekog lika,on doneo ispred embarga 8 litara rakije i nekoliko gajbi piva (tad je u modi bila prigrevica,najeftinija je a kad se ujutru probudis slep si bar sat vremena)...ja ono dosao samo da ispostujem lika,jer ujutru moram da palim na ta jezera,jel?kad ono ostao do jutra i izjutra nas 5-6 koji smo ostali do tada (vecina je otisla)otisli da se kupamo na oficirac (oko 4 ujutru),tamo poceli onako pijani da davimo jedni druge,tu neki likrazbije arkadu...a ja se onako u sred tog ludovanja setio za dogovor pa istrcao iz dunava i pri tom se sapleo i uvaljao u pesak,nisam se ni ocistio samo se obukao i zapalio.ujutru me ortakinja zove oko 8...ja se probudim,i onako u polu snu se javim na telefon (fiksni)..pita me ona gde sam,a ja odgovaram:\\\"na utakmici\\\"...pita ona kakvoj utakmici jesam normalan,a ja odgovaram:\\\"na celzijevoj,u londonu...\\\" i onda dodjem sebi...pitam je koliko ja sati..ona kaze 8..\\\"ok ,dolazim za sat vremena\\\"...
.


Citat
Tad sam imao sesnest godina krajem rata skontao se sa rajom za kilu rakije tacnije praska(Spas subotica)krenulu cugati i njima se nakon par gutljaja zgadi i kupe si pivo a ja nastavim po praskari.Nisam se smirio dok joj nisam presudio kasnije u nekom disku mlatnem jos koju pivu i beton paravan tama neznam za sebe,bude me jedva nekako i krenem kuci koja je bila udaljena 300 metara a trebala su mi dva sata jer je bio bas naporan put po meni krivudavoj cesti.Nekako sam stigao do zgrade otkljucao ulazna vrata od zgrade i ispred zgrade se izuo pa zakljucao ulazna vrata(naravno nove patike fino slozio ispred ulaza u zgradu)Cim sam usao u kucu otisao u wc da sampi al nije bilo struje pa nisam znao izaci iz wca,a on bas dugacak i na kraju ormar u koji sam ulazio a nija bilo izlaza neg u rikverc,i stacu neg pokupim neke peskire stavim pod glavu i legnem u kadi spavati.U neka doba noci ustala baba pisati(mrak) i krenula onako izasna ruke orati,krenula putati vodu u kadi a ja onako pijan bunovan proderem se allloooooo i jadnica se od straha baci na guzicu i krene otresati i rukama i nogama ja je gledam iz kade pokusao bi joj objasniti da sam to ja al nemogu od smjeha samo dizem ruke i pustam neartikulisane zvuke umiksane gusenjem od smjeha.
Sutradan ustao u 12 sati popodne a ona sjedi u spavacici na krevetu skamenjena jos dolazi sebi nista neprogovara.



Citat
Ja sam bio kolekcionar tablica i retrovizora.
Dok otac nije uzeo i unistio sva moja dela.
Ima sam tablice iz raznih krajeva sveta, retrovizore svakakvih krntija i luksuznih automobila....

Inace mogu da se pohvalim da su me prekinuli u sred skidanja onog zutog sanduceta za pisma ispred poste, onda telefonske govornice, a imam par reflektora skinutih sa trafika, i stolicu iz kladionice brazil.

Stidim se dosta stvari koje sam uradio, ali jbga...pijana budala

mumba

  • Gost
Odg: Najgore stvari koje ste uradili pijani
« Odgovor #1 poslato: Septembar 07, 2008, 02:57:09 pre podne »
2006 godina 30 decembar!u gradu sam zveknuo nekih 12 točenh velikih piva ,inaače taj dan sam radio 2 smene zbog inventara u firmi i bio jako umoran!kada sam došao kući onako obučen i obuven sam pišao pored wc šolje tačnije u kadu,nakon toga sam u šolju pobacao svu sestrinu i kevinu šminku ,umio se ćaletovim brionom zapalio maskaru misleći da je cigareta i na kraju grand finale umpao sam u popišanu kadu i zaspao u njoj!naravno to m ićale pričao koji je sve to netremice gledao i od smeha a i besa nije uopšte mogao da spava.čak mi je sutradan rekao da će me se odreći preko bečejskih dana ali iz nekih misterioznih razloga to još nije učinio! kasnije pričam drugu pričiu šta se desi kada mixujete pivo,peler i tekilu!

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odg: Najgore stvari koje ste uradili pijani
« Odgovor #2 poslato: Septembar 07, 2008, 03:46:45 pre podne »
:tapsh: :juhuuu: :dabome: :flashica: