Autor Tema: Nasilje!  (Pročitano 21928 puta)

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #45 poslato: April 20, 2009, 04:58:41 pre podne »
I ovo je neka vrsta Nasilja prema meni.
A sad vidi:

boky81 (Korisnik)
 
Nikad ne spava
 
Poruka: 3097

        Odg: Nasilje! pre 58 minuta      
Respect my friend


Samo radi reda. I nemoraš, ako smatraš da si u pravu.:) :)

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #46 poslato: April 20, 2009, 05:04:16 pre podne »
I sta sad? Kakvo nasilje? Problem je sto imam vise postova od tebe,ili sto nikad ne spavam,ne razumem?Ti si mene spomenuo posredno u jednom postu (ako te ne mrzi pretrazi forum da ga nadjes),i ja te nisam napao,ja sam samo izneo stvari koje mi smetaju....
Ali ne razumem,sta ti ne razumes pa si to izneo u prethodnom postu? Uzmi recnik,prevedi frazu po frazu,ako nemas,imas google recnik,pa nam onda lepo svima objasni sta ti nije jasno,jer sad mislim da ima jos dosta onih koji su radoznali,osim mene

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #47 poslato: April 20, 2009, 05:13:46 pre podne »
Plavi_Zoro napisao/la:
Citat
boky81 napisao/la:
Citat
Svi vi koji ste skocili u bunar,cekajte,ima jos jedan koji hoce da skoci za vama... mislim daj....
Cross ce meni replicirati,ja to znam,i nema potrebe da mu se posebno obracam zbog toga....
Nego sam se ja obratio tebi,dokazao si da nevolis Srbiju (nazivajuci je pogrdnim imenom,nije bitno da li si to ime ti izmislio ili ne),dokazao si da si procitao samo citat iz mog posta,ali ne i ceo post,postavio sam ti tu jos neka pitanja na koje nikako da dobijem odgovor....
Sta kazes na sve veci porast kriminala medju \\\"plavim Zoroima\\\" tj.policajcima,nisi mi odgovorio da li Vojvodina pripada Srbiji ili ne,da li si ti offtopic kada iznosis neke \\\"autonomaske\\\" izjave na ovoj temi,isto tako mi nisi odgovorio od kada se kriminalci i policajci dele na \\\"nase\\\" i \\\"njihove\\\"...
Ja kada nemam sta da kazem ,ja cutim, ne pametujem,ni na jednoj temi...
Hvala ti na cestitkama za uskrs,vaistinu voskrese :)


Ničim nisam ništa dokazao, to je samo tvoje mišljenje. Post sam pročitao i vrišti od mržnje prema meni. Neznam ščim sam to od tebe zaslužio. Nemogu ti odgovoriti zašto danas ima toliko kriminala u policiji, jer sam jako davno napustio službu.
Naravno da je Vojvodina u Srbiji,ali ja se osećam Vojvađaninom,(kao npr. Š umadinac, šumadijcem) i sećam se vremena kada  Vojvodina nije bila ovakvom stanju kao sada.
Svaki moj post je u vezi sa naslovom Nasilje, mislim da ništa nije bio off topik, pogotovo ne \\\"autonomaški\\\". Nadam se da ćeš biti zadovoljan sa ovim odgovorima, i da će tvoja mržnja prema meni nestati.:) :)

A isto tako ni ovde mi nije jasno sta je problem,(ali ok,razlozicemoa)ja sam samo pitao ako neko skoci u bunar,da li ces za njim,posto je ocigledno neko upoterbio neku rec koju si ti odmah ponovio,znaci prva se recenia odnosi na ovo,nadam se da je to jasno....
Nisi mi odgovorio kako su oni \\\"juzno od Dunava\\\" njihovi,a ovi ovde su \\\"nasi\\\"
Pitao sam te normalno,ljudski (mislim da civilizovanije nije ni moglo da bude) sta mislis o sve vecem porastu kriminala u policijskim redovima,posto toliko potenciras policiju,kao sto je nekada Hitler to radio sa arijevskom rasom,pa sam hteo da cujem tvoje misljenje jer sam te smatrao kompetentnim i pozvanim da nam objasnis tvoje vidjenje te situacije....
I ja kad nemam sta da kazem ja cutim,ja ne cutim samo kada pricam ili pevam,sta sam ja tu sad nenormalno rekao ili uradio?
I bas me interesuje gde ti u mojim pitanjima i zaključcima vidis mrznju i napade na tebe i tvoju ličnost?
Ja ne očekujem tvoje izvinjenje,meni to nista ne znaci,samo ocekujem objasnjenje,i odgovor na moje prethodne postove...

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #48 poslato: April 21, 2009, 04:56:31 posle podne »
Ja mislim boky, da sam ti odgovorio na sva postavljena pitanja. Da ne zamaramo ostale učesnike ovog foruma, predlažem ti, ako imaš još nešto, ti to meni pošalji na PM.

Želim ti lep dan.:) :)

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #49 poslato: April 21, 2009, 08:08:33 posle podne »
Nemam nista Plavi,(nisam konfliktna licnost), mislim da nisam ostao nedorecen,i ja tebi zelim da lepo provedes danasnji dan....B)

Ultra Boys

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 262
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #50 poslato: April 22, 2009, 07:37:45 pre podne »
druze ti ga pretera,zapeo si za temom kao mutav.bar pet coveka ti napise da si ga preterao i ti i dalje teras po svome.ok,imas svoj stav,mi nemamo i mirna backa.postuj to,mi postujemo tebe i ne bunari vise.momak je izgubio zivot i neka mu je vecna slava.srbina je ubio srbin i dosta vise sa tim.neka majmuna osude kakotreba.neka se sad sudstvo pokaze i pravni sistem.DOZIVOTNA ZA ZLIKOVCA!!!

Ultra Boys

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 262
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #51 poslato: April 22, 2009, 07:40:04 pre podne »
plavi zoro,oladi vise!!!

Goran Relic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 687
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #52 poslato: April 24, 2009, 12:50:29 posle podne »
Tako je Ultra Boys!
Neko treba da lupi šakom o sto i kaže DOSTA!

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #53 poslato: Oktobar 03, 2009, 02:38:06 pre podne »
Nekako mi se čini da je primerenije u ovoj temi nastaviti divan o nasilju, a da nesrećnog Brisa ostavimo da počiva u miru i da poželimo da se takvo šta nikad više ne ponovi!!!

Dakle,
nasilje nije samo fizičko, dešava se svakodnevno, pogotovo psihičko!  i upravo danas, na moju žalost, evo ga i ovde na forumu!

Izvinjavam se što ću pozajmiti citat iz druge teme:

Plavi_Zoro napisao/la:
Citat
Ultra Boys napisao/la:
Citat
na sudstvu je da ih kazne i to maximalno a sto se tice Urosa to je svima jasno.PRAVDA ZA UROSA !!!


Sada, kada su Urošu slični ubili stranog državljana, TI nemaš pravo, da tražiš Pravdu za Uroša. Za Uroša, i njemu slični je doživotna robija. Huliganstvu treba jednom da dođe kraj. To u naše vreme nije bilo, a ne sme da bude ni u budućnosti.Da li ti je jasno više.Ma gonte se i ti i Uroš u tri.....:angry: :angry: :angry: :angry:


... čini mi se da je ovde sve počelo ( mislim da nije bilo potrebno,  ni korektno, a nije mu bilo ni mesto) :(

Zato sam Plavi Zoro govorila u množini!
Ne znam zbog čega si našeg forumaša oterao u tri lepe?!
Za mene je i to nasilje.
Mislim da je Boky zato i reagovao, iako nisam pročitala post, jer je bio obrisan, ali poznajući ga, pretpostavljam da je branio drugara.
Pa nisu svi navijači huligani, pobogu Plavi Zoro, daleko bilo.
A huligana je uvek bilo i biće. Razlikuju se samo po brojnosti u zavisnosti od države u kojoj živimo!

Nasilje je i to što živimo u ovoj našoj nesrećnoj državi, koja nam je postala maćeha i samo uzima.
Mnogi ljudi su odavno \\\"mrtvi\\\" i ne znaju gde će sa svojim živim lešom...

Ajde da divanimo o nasilju u najširem smislu te reči.

Izvolte :)

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #54 poslato: Oktobar 03, 2009, 06:44:08 pre podne »
Ne znam da li se Ultra Boys sali ili ne, ali mislim da mlacenje bilo koje osobe upaljenom bakljom nije zanemarljivo. Verovatno je Plavom dosta nasilja, pa je ishitreno reagovao, ali ne treba braniti ni jednog ni drugog. Ne zelim da me neko pogresno shvati, svi imaju pravo na svoje misljenje...
Ne znam sta je Boky81 napisao, ni ne zanima me. Znam ga i mislim da je decko na mestu. Ali, ima tona postova koji u meni bude zelju da se zakacim za nekoga, pa opet iskuliram, jer stvarno nasilju (u bilo kakvom obliku) mesta nema na ovom forumu. Svi su ovde meni skroz ok. Ovde gubim svojih par minuta dnevno i kad vidim nekog sa foruma, pomislim kako smo zajedno u jednom \\\"klanu\\\", koji se zove Becejonline... U onoj temi isprozivase rez-a, on se primio.. Kako i ne bi, kad je tenzija stalno prisutna i kao da se ceka da neko pogresno otkuca dva slova.
Joj, aj da se zezamo ovde, ne da se prepiremo... ;)
:)

Ultra Boys

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 262
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #55 poslato: Oktobar 03, 2009, 09:41:18 pre podne »
evo ovako,pozdrav svima!!! cak i tom plavom zoru,iako me on ne zanima uopste.pokazao se sada,ni njegov peoblem.hvala lusy sto je objasnila razliku o navijacima i huliganima to je prvo i zaista hvala na tome a virus ja znam sta se tamo desilo cak sam i na sudjenja isao iz radoznalosti i vi ljudi cujete i slusate samo iz medija sta oni kazu a drugu stranu ne, a veruj da je on,tj Uros  KRIV i to potvrdjujem niti opravdavam on ce za to i odgovarati ali mi se zalazemo da bude pravedno kaznjen,po zakonu i to je to.a plavi zoro mene stavlja i druge njemu znane u bitange a ne zna ni ko smo ni sta smo.stop svakom nasilju!!! bilo gde bilo kom!!!

Ultra Boys

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 262
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #56 poslato: Oktobar 03, 2009, 09:55:38 pre podne »
ja bi mogao i njega(plavog zora) sada da oteram ne u tri vec u sto ali necu da budem kao on i time mu pokazati razliku izmedju njega i mene.tako da izbegavam nasilje a znam minimum 20 ljudi koji su se osecali prozvanim tim njegovim recima da se terano u tri lepe... pa sada zamislite kada bi svi oni poslali po post njemu upucen,i odgovorili na sta bi to licilo?pa ga pitam,ko je ispao bitanga?on ne postuje moje,nase misljenje a mi njegovo da i sta sada?kada god se u necemu ne podudaraju misljenja sa njim mi smo glupi majmuni a on je svetac,ma daj ljudi ne obracajte paznju na njega vise uopste.neka pise sta hoce,ne nasedajte na provokacije!!! pozdeav svima na forumu i zao mi je sto nema vise diskusija na njemu.ziveo becejonline

Ultra Boys

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 262
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #57 poslato: Oktobar 03, 2009, 09:58:58 pre podne »
boky nasilnice.pozdrav veliki

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #58 poslato: Oktobar 03, 2009, 03:51:13 posle podne »
Klikni na izmeni, pa pisi u istom postu sve, ne trebas da pises stalno novi post.. :)
Ne pratim medije kao sto mozda mislis. Video sam na jutubu snimak kako Uros udara bakljom policajca. Zbog onoga sto sam video da se desilo, ne podrzavam parolu \\\"pravda za Urosa\\\".. Jeste ova drzava smraduljak, ali nemoj reci da je Uros cvecka. Sam si rekao da je kriv. E, to je bila moja poenta.. ;)
Kakva bre pravda. Dobio je pravdu, sta se svi bunite... ;)
Pozzz... :)

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Nasilje!
« Odgovor #59 poslato: Oktobar 03, 2009, 10:11:50 posle podne »