Autor Tema: Ko će normalan ici u Crnu Goru na letovanje???  (Pročitano 8264 puta)

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Ko će normalan ici u Crnu Goru na letovanje???
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 11, 2008, 05:18:36 posle podne »
Citat
Gde to još ima da studenti iz naše zemlje,naši državljani nemaju mesta da se upišu na budžetu a školujemo strane državljane?
Pa hoćemo li ikada naučiti?Hoćemo li ikada shvatiti da smo nezavisna država,sama ostavljena od svih,da niko ne želi da bude u zajednici sa Srbijom i da se konačno počne ponašati kao suverena i samostalna država?



potpisujem...

Ali tu Robbyne postoji i jedan drugi problem. Sto vecina odgovornih ljudi u institucijama imaju ista ta drzavljanstva...samim tim dolazimo i do srzi problema zasto drzava dozvoljava to da za primer da od 300 mesta u domu 60% dobijaju strani drzavljani koji se prijavljuju na isti konkursu kao i ja...a ne na konkurs za strane drzavljane koji je malo drugaciji...

Ali ovo je offtopic, pa da se vrnem i na temu.

100% se slazem sa Virusom i sa onim sto je napisao...

mumba

  • Gost
Odg: Ko će normalan ici u Crnu Goru na letovanje???
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 11, 2008, 08:25:00 posle podne »
Pa hoćemo li ikada naučiti?Hoćemo li ikada shvatiti da smo nezavisna država,sama ostavljena od svih,da niko ne želi da bude u zajednici sa Srbijom i da se konačno počne ponašati kao suverena i samostalna država?


e ovo ja potpisujem!

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Ko će normalan ici u Crnu Goru na letovanje??
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 11, 2008, 09:09:27 posle podne »
Jbg ja volim da idem u Budvu pošto imam i rodbine i radio sam par godina tamo.Naravno da ovaj Milov potez nema veze sa crnogorcima.Ali ima veze sa 90-im godinama kad su ga podržali šiptari i mafija(italijanska i crnogorska) sad traže usluge nazad.Ne zaboravite diplomatski imunitet Mila Đukanovića bez koga njemu nema slobode,istog trenutka kad ostane bez dipl.imuniteta ide na sudjenje u Bari.Tako da sve će uraditi za šiptare samo da ima i dalje njihovu podršku.
Š to se tiče trovanja na letovanjima ne čudi me kad vuku svi konzerve od kuće i jedu po kojekakvim sumnjivim restoranima i krkaju tone sladoleda.Kako se ja nikad nisam otrovao!?

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Ko će normalan ici u Crnu Goru na letovanje??
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 11, 2008, 09:48:37 posle podne »
Svaka tebi cast sto se nisi otrovao, ja sam imala 5 godina, mama i tata me odveli u restoran, i nisam bila jedina kojoj je pozlilo. Nekako nisam cula da se takve stvari desavaju u drugim zemljama...
Sve u svemu - ne volim i necu da idem u Crnu Goru.

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Ko će normalan ici u Crnu Goru na letovanje??
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 12, 2008, 04:27:51 pre podne »
Marina_The_Press napisao/la:
Citat
Nekako nisam cula da se takve stvari desavaju u drugim zemljama...
Sve u svemu - ne volim i necu da idem u Crnu Goru.


Ovo sada već nema veze sa temom,ali dešava se i u drugim zemljama.Poslednji je primer trovanje salmonelom u toliko omiljenoj Grčkoj baš ovoga leta.
Inače,nema lepšeg mora od Jadranskog,tako da Grčka nema šanse...:P

Bio sam u nekoliko navrata u CG i kažem,Budva i Bečići su sasvim OK,e sad ko hoće da ušpara pa ide po nekim Boljaricama i šta ti ja znam gde,tu verovatno ima svašta.

Nebojsa Andjelic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 398
    • Pogledaj profil
Odg: Ko će normalan ici u Crnu Goru na letovanje???
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 12, 2008, 06:10:28 pre podne »
Kako se samo primate na politicki marketing. Ovo je cista manipulacija onog celavog Palme! Sada cemo u Jagodinu na letovanje?

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Ko će normalan ici u Crnu Goru na letovanje???
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 13, 2008, 05:06:35 posle podne »
Nije mi baš najjasnije u čemu je kvaka, kod ove teme!?

Ako se misli na prirodne potencijale CG i turističko-ugostiteljske usluge... tema je na pravom mestu, al\\\' čini mi se da je ovde akcenat na politici, pa je tema onda trebala da stanuje u Političkoj sceni.

A šta se to moliću lepo promenilo glede turizma i usluga u momentu kada je CG priznala Kosovo?

 More je i dalje na istom mestu, kao i reke i planine, a usluga je takva kakva jeste!

 Svirala sam 3 sezone u \\\"Yahtingu\\\" u H.Novom.
 Niko se nije razboleo ( sa sve decom!),hrana je bila odlična, čak i za vegetarijance, vode smo imali 24 sata, osoblje je bilo divno prema nama... Istina gazda \\\"Yahtinga\\\" je postavio stvari na svoje mesto. Tražio je puno, ali je i davao puno! Kupali smo se na plaži koju je on uredio...

 Crna Gora je lepa zemlja... pogotovo onaj planinski deo! Kanjon Tare, Žabljak...Skadarsko jezero i deo oko Virpazara...

 Ipak, ranije kada je Juga postojala, letovala sam na hrvatskom i slovenačkom primorju.

 Dugo sam i svirala u Splitu i Bolu na Braču... pa kad se sve skupi oko 2 godine...  tamo su muzičari gospoda!

Š to reče Rez ...ja bih išla u Francusku, koja je takođe priznala Kosovo i još koje kuda... a i oni su priznali Kosovo.
Problem da tamo odem je dobijanje viza i nedostatak para,a ne lažni patriotski osećaj koji nam nametnuše... jer zapravo ništa se nije promenilo i nije se desilo ništa novo,... sve se to odavno znalo, kao što reče Zmaj, (ako nismo sebe ubedili u suprotno i ugasili svetlo , pa rekli: sve su mačke crne, ili bili neobavešteni ko Koštunica)!.

TiDža84

  • Gost
Odg: Ko će normalan ici u Crnu Goru na letovanje???
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 13, 2008, 07:27:52 posle podne »
Nemam apsolutno nista protiv letovanja u Crnoj Gori,vise puta sam odlazila na odmor tamo i nikada nisam imala gore navedenih problema ;)
Mi ovde raspravljamo o odlasku na more u Crnu Goru ili ne,a zaboravljamo cinjenicu da mnogi od nas nisu 6-7 godina otisli na more :(

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Ko će normalan ici u Crnu Goru na letovanje???
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 14, 2008, 06:29:35 posle podne »
@... a neko nije video more u celom svom životu, a mnogi ga nisu videli 17-18 godina ... strašno :( !

rki ska

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1516
    • Pogledaj profil
Odg: Ko će normalan ici u Crnu Goru na letovanje???
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 16, 2008, 06:46:36 pre podne »
zadnji put sam na crnogorskom primorju bio 2003,to je prvi i poslednji put mog letovanja u 21 veku u toj drzavi. hocu konacno da se uverim da je zemlja elipsoid,a ne ravna ploca :) ovo nema veze sa politikom...ovo je cista geografija;)

Pa da! Aha!

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 67
    • Pogledaj profil
Odg: Ko će normalan ici u Crnu Goru na letovanje???
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 18, 2008, 07:08:55 posle podne »
Bio dam dva puta u CG..i bilo mi je jako lepo....
A shto se tiche prethodnih postova....
hahahahahahahahahha

Mislim da je ovo prva teba u kojoj se ja 1000% slazem sa Robbyn-om.... :thumb: :thumb: :thumb: :tapsh: :tapsh: :tapsh:

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Ko će normalan ici u Crnu Goru na letovanje???
« Odgovor #26 poslato: Oktobar 18, 2008, 07:23:23 posle podne »
Jedan od nas dvojice treba da se zabrine :laugh: :laugh: :laugh:

Ljubica Coric

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Odg: Ko će normalan ici u Crnu Goru na letovanje??
« Odgovor #27 poslato: Oktobar 26, 2008, 06:03:46 posle podne »
Zasto ovakva tema nije postavljena pre crnogorskog priznanja? I pre smo znali za trovanja hranom i nestasice vode, nikome to nije nesto preterano smetalo, a sad su svi, kao, odjednom, mnogo osetljivi.
(Da se razumemo, nisam fan cvarenja na plazama nigde, pa ni u Crnoj Gori, tako da odlazak/neodlazak tamo mene nikako ne dotice.)

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Odg: Ko će normalan ici u Crnu Goru na letovanje??
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 26, 2008, 08:22:53 posle podne »
bubika napisao/la:
Citat
Zasto ovakva tema nije postavljena pre crnogorskog priznanja? I pre smo znali za trovanja hranom i nestasice vode, nikome to nije nesto preterano smetalo, a sad su svi, kao, odjednom, mnogo osetljivi.
(Da se razumemo, nisam fan cvarenja na plazama nigde, pa ni u Crnoj Gori, tako da odlazak/neodlazak tamo mene nikako ne dotice.)


 :tapsh:

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Ko će normalan ici u Crnu Goru na letovanje???
« Odgovor #29 poslato: Novembar 13, 2008, 10:09:48 posle podne »
Nebojsa napisao/la:
Citat
Kako se samo primate na politicki marketing. Ovo je cista manipulacija onog celavog Palme! Sada cemo u Jagodinu na letovanje?


A sta fali Jagodini?????????????
Bila sam tamo i veruj mi i na letovanje i na zimovanje bih otisla u Jagodinu.
Toliko za Nebojsu!

A sto se tice teme...
Ja bih otisla ponovo u Crnu Goru,i otici cu.Vec godinama sa porodicom letujemo tamo.Sta je vama ljudi?Hocete u EU,a smeta vam Crna Gora,Hrvatska,Madjarska....
Pa cak i Jagodina.
Ne,ne mogu da verujem da ovakvi ljudi jos postoje!
Mislila sam da su svi nestali sa Milosevicem.

@Nebojsa-Kamo srece da mi u Beceju imamo Palmu!