Autor Tema: Zakoni o sexu  (Pročitano 2463 puta)

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Zakoni o sexu
« poslato: Januar 27, 2009, 12:07:36 posle podne »
1. Budmipešta - parovi koji vode ljubav moraju da ugase svetla u stanu;

2. Kolumbija - majka mora biti prisutna pri prvom polnom odnosu ćerke;

3. Nepal, Bangladeš i Makao - ilegalno je gledati filmove koji prikazuju seksualni čin;

4. Ajdaho (SAD) - policajcima je zabranjeno da priđu automobilu i pokucaju na prozor ako se dvoje \\\"zabavljaju\\\".

5. Oregon (SAD) - mužu je tokom vođenja ljubavi sa ženom zabranjeno da psuje;

6. Indonezija - masturbacija se kažnjava smrću;

7. Tremontom (SAD) - ženama nije dopušten seks u kolima hitne pomoći;

8. Minesota (SAD) - muškarcima nije dopušteno da vode ljubav ako su prethodno jeli crni ili beli luk;

9. London - ilegalno je voditi ljubav na parkiranom motociklu;

10. Montana (SAD) - zabranjeno je ženama da igraju na stolovima bez 1,4 kilograma odeće na sebi.

mumba

  • Gost
Odg: Zakoni o sexu
« Odgovor #1 poslato: Januar 27, 2009, 02:32:49 posle podne »
u jbt pa mi smo onda svet naspram njih jedino mi se dopada ovo pod 2 jer u 3 je lepše!

Plavi_Zoro

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 759
    • Pogledaj profil
Odg: Zakoni o sexu
« Odgovor #2 poslato: Januar 27, 2009, 05:30:48 posle podne »
Ja ovome ovde  nemam šta da dodam...:( :(
:hmmm: :hmmm:

velimir cvejanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 416
    • Pogledaj profil
Odg: Zakoni o sexu
« Odgovor #3 poslato: Januar 27, 2009, 07:18:22 posle podne »
Vala ni ja, Zoro... i dalje mi zvuci poznato, al nemam pojma o cemu ovi pricaju.

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Zakoni o sexu
« Odgovor #4 poslato: Januar 28, 2009, 03:05:41 pre podne »
Nemamo Zakone o sexu. Imamo sexualne Zakone! J***anje naroda u zdrav mozak!


P.S. Znam, znam: off topic!

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Zakoni o sexu
« Odgovor #5 poslato: Mart 04, 2009, 03:38:16 pre podne »
Evo jos malo zakona o sexu u nekim Americkim drzavama :laugh:

U nekim zemljama seksualno ponašanje regulira se zakonom. U Americi tako postoji niz pravila kojih se muškarci i žene moraju pridržavati.

Pročitajte nekoliko najčudnijih od njih:

Protuzakonito je baviti se seksualnom aktivnošću s upaljenim svjetlima (Virginia)

Ženi je zabranjeno seksualno zadovoljavanje muškarca kad je za volanom bilo kojeg vozila u pokretu (Tennessee)

Jedini prihvatljivi seksualni položaj je misionarski. Svaki drugi seksualni položaj smatrat će se protuzakonitim (Washington)

Muškarcu je zabranjeno pucanje iz pištolja u trenutku kada njegova partnerica doživljava orgazam (Wisconsin)

Ženama je zabranjen seks dok se voze s muškarcem u kolima hitne pomoći. Uz propisanu kaznu, ženino će ime biti objavljeno u lokalnim novinama. Muškarac neće biti kažnjen (Utah)

Seks s djevicom, uključujući i na prvu bračnu noć, zabranjen je zakonom (Washington)

Misionarski je jedini prihvatljivi položaj

Zabranjen je oralni seks dok žena nosi ruž loše kvalitete - naime utvrđeno je kako nekvalitetni ruževi uzrokuju rak penisa (Pennsylvania)

Muškarcu je zabranjeno imati erekciju koja bi se mogla vidjeti kroz odjeću (Arizona, Florida, Idaho, Indiana, Massachusetts, Mississippi, Nebraska, Nevada, New York, Ohio, Oklahoma, Oregon, South Dakota, Tennessee, Utah, Vermont, Washington i Wisconsin)

Ženama je zabranjeno skinuti svoju odjeću dok stoje ispred slike muškarca (Ohio)

Muškarac ne smije posovati tijekom seksualnog čina sa suprugom (Oregon)

Seksualna su pomagala u nekim državama zabranjena!

Protuzakonito je kupovati ili posjedovati ”bračna pomagala” - poput vibratora (Georgia)

Mastrubacija se smatra sodomijom i kažnjiva je zatvorom (Utah)

Ženama je zabranjen ples na stolu ili baru ako na sebi nemaju barem 1.5 kila odjeće (Montana)

Ženama je zabranjeno nošenje korzeta zato što ” divljenje ženinim oblinama ne smije biti uskraćeno bilo kojem američkom muškarcu” (Missouri)

A sada neki zakoni vezani za životinje:

Svinjama je zabranjen seks na aerodromu (Texas), dok je sobovima zabranjen seks na gradskim ulicama (Alaska)

Mačke i psi za seks moraju dobiti dozvolu (California)

Seks sa životinjom ne smatra se sodomijom osim ako se prakticira zbog profita (Utah)

Muškarcima je zabranjen spolni odnos sa živim ribama (Minnesota)

aleksandar tomic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 320
    • Pogledaj profil
Odg: Zakoni o sexu
« Odgovor #6 poslato: Mart 04, 2009, 05:44:43 pre podne »
a kako zene skidaju nevinost u Washingtonu ako je zabranjeno da to rade dok su nevine?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Djordje P.

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2379
    • Pogledaj profil
    • pivnicki.com
Odg: Zakoni o sexu
« Odgovor #7 poslato: Mart 04, 2009, 06:39:26 pre podne »
^ ilegalno :woohoo:

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Zakoni o sexu
« Odgovor #8 poslato: Mart 04, 2009, 07:58:55 pre podne »
acafaca napisao/la:
Citat
a kako zene skidaju nevinost u Washingtonu ako je zabranjeno da to rade dok su nevine?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????


Pa odu kod cika ginekologa koji ih ucini ne nevinima... :D :D :D :D