Autor Tema: Dolaze praznici...  (Pročitano 1868 puta)

Jagoda L.

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 100
    • Pogledaj profil
Dolaze praznici...
« poslato: Novembar 27, 2007, 03:59:57 pre podne »
Eto približava nam se sezona praznika, ono divno vreme familijarnih prepucavanja oko toga ko æe pojesti koji kolač, kad se možemo baciti na frižider, gde æe stajati bor, ici sa dragim u crkvu, ljubiti se u 00:00...  :poljubac:

Kako usamljeni misle provesti ovo vreme?

Da li vam je teže za vreme praznika biti solo nego tokom \\"normalnih\\" dana?

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Dolaze praznici...
« Odgovor #1 poslato: Novembar 27, 2007, 04:44:36 pre podne »
Jao Jagodice, pretera ga sa patetikom... Meni uopste nije lose sto sam sama... Ne kazem da nije lepo voleti, biti voljen... ali ako nismo u vezi ne znaci da smo sami na svetu... Pogotovo praznici, donose toliko drugih lepih momenata...

mumba

  • Gost
Odg: Dolaze praznici...
« Odgovor #2 poslato: Novembar 27, 2007, 05:43:58 pre podne »
naravno ljudi onda mogu da se ljube sa drugim ljudima sa kojimas ene ljube inače,pa još ako si samac(samica)imaš veæu slobodu ljubiti suprotni pol pa tu je još i društvo u intiksiniranom stanju!svi veseli do zla boga pa dobiješ i poklone časte te ljdi sa cugom pa bude po koj eparče prasetn\\\'e,joj ja ovako samac jedva čekam novu godinu! e da zaboravio sam da napomenem da još ko ima sreæa da provede i one night stand nako odvaljen ma bruka!
samo nemojte da preterate kao zvonko iz priloženog!
{youtube}mLXrS1oB9b0{/youtube}

Nebojsa Andjelic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 398
    • Pogledaj profil
Odg: Dolaze praznici...
« Odgovor #3 poslato: Novembar 30, 2007, 01:26:32 pre podne »
Ne znam ni gde cu ni skim cu. Ako ima jos ovakvih kao ja, ali suprotnog pola nek mi se jave. Mozda cemo nesto organizovati. Moji roditelji idu za Crnu Goru, u Tivat, pa ima praznu kucu od 28.XII popodne do 04.I pre podne.