Autor Tema: Drage moje...(zabranjeno za muškarce! )  (Pročitano 3048 puta)

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Drage moje...(zabranjeno za muškarce! )
« poslato: Januar 06, 2009, 03:11:37 pre podne »
Drage moje,
Kako ste? :)
Š ta vam se lepo desilo ovih dana?
Ko vas je nasekirao?
Opet si se zaljubila u pogrešnu osobu?
Ne znaš šta da uradiš i treba ti pomoć?!...
...
U braku si i ...?...

Hajde da ovo bude pravi ženski kutak! :)

Slobodno pišite sve što vam padne na pamet.
Naši muškarci ovo sigurno neće čitati, jer u naslovu piše da je ZABRANjENO ZA MUŠ KARCE! ;)

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Drage moje...(zabranjeno za muškarce! )
« Odgovor #1 poslato: Januar 06, 2009, 04:01:13 pre podne »
ja mislim da sam zalutao ovde,tako da ja sad idem da ne bih remetio vasu privatnost i komociju....;) :laugh: :blush:

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Drage moje...(zabranjeno za muškarce! )
« Odgovor #2 poslato: Januar 06, 2009, 06:42:05 pre podne »
Muski deo jedva ceka da njuska u ovakvim naslovima, a i zene su nam u poslednje vreme u manjini na forumu, tako da ocito necemo biti same u temi (boky dokaz br. 1 :) )...

Ali ajde da se nadovezem...
Glava me rastura i imam podocnjake od nespavanja, provoda i silnih informacija koje su me sustigle u poslednjih par dana; pojma nemam kako cu izgurati januar jer sam se opet pretovarila obavezama; emotivno stanje mi je haoticno, ali to nije nista novo, pa ne pridajem previse paznje i zivaca tome; mrzim kada muskarci ne shvataju pms i pokusavaju da pomognu na totalno pogresne nacine (hvala na trudu, ali bolje neka cute); u dilemi sam da li da nadogradim francuski manikir ili crvene nokte (ovo prvo je prakticnije, ali crvene obozavam); ... i ne znam, to bi valjda bila tipicna zenska zalopojka... a sta cu kad je tako...:unsure:

a kako si ti? :)

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Drage moje...(zabranjeno za muškarce! )
« Odgovor #3 poslato: Januar 06, 2009, 08:40:15 posle podne »
Ma kako živ čovek može imati problema sa bojom noktiju leba ti !?!?  :blink: :hmmm: :hmmm: :fon: :fon: :fon:

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Drage moje...(zabranjeno za muškarce! )
« Odgovor #4 poslato: Januar 06, 2009, 09:00:20 posle podne »
Nije problem nego dilema... nije isto...
ne razumes ti to... :P

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Drage moje...(zabranjeno za muškarce! )
« Odgovor #5 poslato: Januar 07, 2009, 05:56:44 posle podne »
Pa video sam ti nokte sinoć i lepi su svakako i bez boje(kompliment);)

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Drage moje...(zabranjeno za muškarce! )
« Odgovor #6 poslato: Januar 07, 2009, 07:44:04 posle podne »
I ja to stalno govorim Debeli. Al nikako da nase devojke shvate da se prelepe i bez ratnih boja(sminke) i da im ona nekad samo smeta...manite se toga, lepse ste bez, a zdravije je po vas...

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Drage moje...(zabranjeno za muškarce! )
« Odgovor #7 poslato: Januar 07, 2009, 11:39:01 posle podne »
Nije ovo bzvz zenska tema... :P
Uvek imam barem minimalno sminke na sebi. Osecam se vedrije i lepse...  
I smatram da zena treba da je negovana i da se posvecuje sebi, ali da ne preteruje. ;)
Sta sad tu nije kako treba? :blink:

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Drage moje...(zabranjeno za muškarce! )
« Odgovor #8 poslato: Januar 07, 2009, 11:56:28 posle podne »
Nije da nije kako treba...ali zene su zene jer su zene. na vama je lepa svaka krivina, svaka oblina, svaka mala nesavrsenost, svako udubljenje, ispupcenje, svaka mala sitnica koja vas cini onim sto jeste. Cak i ako imate koju bubuljicu ni to nije ruzno. Lepo je zato sto je to deo vas...I to ne treba da krijete ispod sminke ili bilo cega vestackog.
Nadam se da sam dobro objasnio...

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Drage moje...(zabranjeno za muškarce! )
« Odgovor #9 poslato: Januar 08, 2009, 02:18:53 pre podne »
Drage moje,
samo nam još štrikaće igle fale! :laugh:
Al\\\' šta fali jedan klot, jedan ferket, pa nešto do kraja ispadne.(... naravno da sam vrlo svesno računala na mušku pomoć u ovoj temi ;) !)
 
Draga Marina,
ne znam kako bih učestvovala u ovom divanu, sem da ti kažem da je to još divno u poređenju sa situacijom koja tek dolazi... zato hrabro. ;)
Lično više volim frenč manikir, al\\\' ako voliš crveni lak , ne vidim zbog čega ne bi udovoljila toj svojoj želji. Jeste da se crveni lak brže skida i da nije baš praktičan, ali kada ćeš, ako ne sada, sebi dopustiti taj mali luksuz :).
Veruj mi da ovi naši muški koji su se uključili u ovaj ženski divan obožavaju crveni lak na noktima žena i lepo negovanu ženu u svakom pogledu... zato napred, ako ti to ne predstavlja teret,....  lage po malo, svi oni koji kažu da obožavaju ženu bez ikakve šminke! ;)

Nakon 30- 35-e te čekaju borice... prvo male pa onda sve primetnije... i ne veruj muškarcima koji kažu da vole nenašminkanu ženu! E sad to sve treba prilagoditi situaciji i ne treba se šminkati ujutro, kao za neki bal, koji se dešava uveče !

Š to se nenaspavanosti tiče... nisam baš dobar savetodavac. Nenaspavana sam nekih 20 godina unazad i eto, kako vidiš živim nekako... valjda se čovek navikne na to.
Teško je u isto vreme biti i supruga i majka i žena koja ima svoju priču ( da ne kažem nešto drugo :))... pa po nekad moraš da budeš mađioničar u svakom pogledu... da bi sve opstalo...e ovde nemam nikakav recept, jednostavno to sama savladaš ili ne...

Ako smem da Ti dam ikakav recept, on bi glasio, uživaj u svakom momentu svog života koji se dešava sada... pa bio on lak ili težak... nikad ne znaš zbog čega se dešava sve to što se dešava... :)

Bojan Maletic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3394
    • Pogledaj profil
Odg: Drage moje...(zabranjeno za muškarce! )
« Odgovor #10 poslato: Januar 08, 2009, 03:19:39 pre podne »
Lusy napisao/la:
Citat
Drage moje,
samo nam još štrikaće igle fale! :laugh:
Al\\\' šta fali jedan klot, jedan ferket, pa nešto do kraja ispadne.(... naravno da sam vrlo svesno računala na mušku pomoć u ovoj temi ;) !)
 

provalila si nas,pa nismo mi muskarci toliko komplikovani,jos cemo na kraju mi vise pisati na ovoj temi od vas... :laugh:

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Drage moje...(zabranjeno za muškarce! )
« Odgovor #11 poslato: Januar 08, 2009, 07:51:04 pre podne »
Lusy napisao/la:
[quot]e  lage po malo, svi oni koji kažu da obožavaju ženu bez ikakve šminke! ;)

Nakon 30- 35-e te čekaju borice... prvo male pa onda sve primetnije... i ne veruj muškarcima koji kažu da vole nenašminkanu ženu! E sad to sve treba prilagoditi situaciji i ne treba se šminkati ujutro, kao za neki bal, koji se dešava uveče !
[/quote]


Ja i dalje stojim pri tome da ne volim sminku...al mrtav sam ozbiljan. Jednostavno Lusy, meni je to nekako normalnije i prirodnije. Ne volim vestacke stvari. Cak i kod frizura bi imao sta da kazem. Imao sam i sam cudne oblike i boje kose, tako da znam ponesto i o tome. Onako kako izgledamo prirodno je najlepse...ali, zene ne bi bile zene da se slazu sa nama, jel tako?  :hmmm: :hmmm:

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Drage moje...(zabranjeno za muškarce! )
« Odgovor #12 poslato: Januar 08, 2009, 02:45:45 posle podne »
Dragi Mali Lalo,
kada sam rekla šminka, nisam mislila na paletu ratničkih boja, nego samo onako malo diskretno, da se istakne ono što je lepo.
Danas postoje šminka na prirodnoj osnovi, istina ona košta k\\\'o svetog Petra kajgana,a šminkanje je umetnost... tako da se zadržava potpuno prirodni izgled, a efekat je , ma ne može da se poredi.
Istina bitno je i da li imaš 20 ili 40 godina...ali valja naučiti te male cake i cakice na vreme ;)

Eto ranflu smo naštrikali, ajd dalje! :)

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Drage moje...(zabranjeno za muškarce! )
« Odgovor #13 poslato: Januar 10, 2009, 05:25:17 posle podne »
Drage moje,
praznici polagano prolaze. Brzo igle u ruke, pa da štrikamo dalje.

Ne znam kako vi, al\\\'primećejem, nakon svih ovih prazničnih trpeza, da se obožavane pantalone nešto teže zakopčavaju.:S

Valja se malo pozabaviti ovim problemom, jer posle može biti kasno.

Izvadite onu mrsku napravu, koja se zove vaga za merenje, koju ste vrlo svesno gurnuli u najskrovitiji kutak vašeg doma i hrabro pogledajte istini u oči.
 Strašno će biti samo u prvom momentu. Zabeležite negde na skriveno mesto tu brojčicu i već je napravljen prvi korak. Od sada obratite pažnju na obroke. Nikakva rigorozna dijeta nije potrebna!
 Nemojte u ishrani mešati belančevine i ugljene hidrate, uz testa jedite puno salate i po mogućstvu, izbacite slatkiše na neko vreme. Kad vam se baš, baš jako jede nešto slatko, uzmite kašikicu-dve meda. Povećajte fizičke aktivnosti na način koji vam najviše odgovara ( može to da bude i cepanje drva!, a može i nešto drugo... lično meni najviše odgovara plivanje, al\\\' komplikovano mi je do milog boga... sušenje kose i puno vremena i bla..bla... bla..).
Priuštite sebi neke lepe stvari, kao što je kupanje u kadi uz puno kapljica nekog mirišljavog ulja i tako nešto slično... Lepo ćete se osećati već nakon dva-tri dana, a vaša figura će se preporoditi. Počnite pozitivno da mislite... proleće samo što nije stiglo... Rezultat sigurno neće izostati i biće vidljiv već za nekoliko dana. :)

Eto stigla sam do kraja ovog reda, sada je na vas red :)

Olivera Dabic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 430
    • Pogledaj profil
Odg: Drage moje...(zabranjeno za muškarce! )
« Odgovor #14 poslato: Februar 19, 2009, 08:57:32 posle podne »
Ufff... Nervira me to sto neznam da kuvam! I kad kuvam, uglavnom su to ista jela,i tako u krug.
Eto ako moze neki savet, sta bih mogla na \\\"brzaka\\\" da spremim :)
I nervira me to sto sam se osisala na kratko (do sada sam uvek imala dugu kosu) a neznam da je isfeniram kako valja,da ostane duze na mestu :S
Ali danas mi je lep dan :)