Autor Tema: Ah ti šalteri  (Pročitano 5387 puta)

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Ah ti šalteri
« poslato: Oktobar 31, 2007, 01:13:06 pre podne »
Zanima me kako ste i da li ikada dobro usluzeni u nekoj od javnih institucija,opstina,sudova,posta i naravno banaka?

nemam ime

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 362
    • Pogledaj profil
Odg: Ah ti šalteri
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 31, 2007, 01:18:09 pre podne »
Zgrozim se kada odem u postu da platim tel. Svki put ista prica(slika). Imaju nekih 15-ak saltera a radi samo 2-3, dok je red ko turinska kobasica!!!

Sva sreca pa sada u bankama ima bankomata tako da kada dizem pare(caletu) samo uskocim i iskocim iz banke!!!

U sudove na svu srecu nisam jos isao, ali zato je u pandurskoj stanici kriminal. Sve se placa u komercijalnij banci koja ima jedan salter(u stanici). GUZVA GUZVA I GUZVA....

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: Ah ti šalteri
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 31, 2007, 02:59:51 pre podne »
Ako bih iskreno odgovorio na ovo, svi biste mi skinuli bar dve karme, jer ne bih mogao da se kontrolisem.. :laugh:
Rekao bih sve i svasta....
Ma, salteri su bas kul...:)

tanja mitic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1151
    • Pogledaj profil
Odg: Ah ti šalteri
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 31, 2007, 03:46:35 pre podne »
haha....:laugh:
dada...
pogotovo kada se stoji u redu (kilometarskom) a ono se ubace ispred tebe prvo komšinica (od te što radi na šalteru), pa posle neka rodjaka (isto od te što radi na šalteru),pa ti onda pridje neka baba i upita \\"čedo moje,pustiš babu,  baba slaba i nejaka a i bolesna nešto\\"....i taman si ti sledeæi pa ti pridje neko mlado devojče pa ti kaže \\"izvini molim te, žurim se autobus mi polazi za tri minuta mogu li ...\\"....jooooj....itd :S

mumba

  • Gost
Odg: Ah ti šalteri
« Odgovor #4 poslato: Novembar 02, 2007, 03:08:26 pre podne »
godinama ja ratujem sa šalterskim službenicima.neki su ok ali neki(od 40 godina pa nadalje ) nenormalni.sa mlaðima nikada nisam problema imao.ove druge treba ignorisati.najbolje je raditi sa muškarcima.lakše se izaðe na kraj a i ljubazniji su bar 10 puta od žena! e sad za ubacivanje preko reda.pa kolenom u meðunožje,laktom u grlo i prstima u oči i da vidiš kako æe da te puštaju.xex dobro za ovo zadnje sam se šalio ali za ove preko reda ne treba dozvoliti.pogotovo penzionerima samo zato jer imaju ceo jebeni dan za to a oni pre podne kao je gužva najveæa pa recimo ljudi (poput mene9 koji poslovno idu u sreðivanje raznih papirologija(nekada se znalo po 10 sati sreðivati)ne mogu to završiti a onda posao trpi i šef te riba da si mesto toga otišao u penny lane na pivo itd!

nemam ime

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 362
    • Pogledaj profil
Odg: Ah ti šalteri
« Odgovor #5 poslato: Novembar 02, 2007, 04:01:02 pre podne »
Crossbringer napisao/la:
Citat
e sad za ubacivanje preko reda.pa kolenom u meðunožje,laktom u grlo i prstima u oči i da vidiš kako æe da te puštaju.



Licimuri su zasticeni staklom, tako da im nista ne mozemo jbg:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

tanja mitic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1151
    • Pogledaj profil
Odg: Ah ti šalteri
« Odgovor #6 poslato: Novembar 02, 2007, 04:07:03 pre podne »
ma ja ih sve puštam preko reda! :lol:

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Odg: Ah ti šalteri
« Odgovor #7 poslato: Novembar 02, 2007, 05:02:11 pre podne »
Ja budem strpljiv oko 10 sec, a onda objasnim doticnim osobama (posebno ma salterima banke ) da nismo tu zbog njih , nego oni zbog nas, onda se vratim u red i nastavim da cekam. Propustim ponekad nekog mladog socijalistu (penzionera) i onda dobijem pohvalu \\" Hvala dete, bas si zlatan.\\" I eto, ja pocrvenim .:blush:

mumba

  • Gost
Odg: Ah ti šalteri
« Odgovor #8 poslato: Novembar 02, 2007, 09:54:58 posle podne »
dok sam bio nejak propuštao sam svakog ko mi to traži sada nikoga.ni babu!

Nina Ristic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 437
    • Pogledaj profil
Odg: Ah ti šalteri
« Odgovor #9 poslato: Novembar 03, 2007, 10:30:20 posle podne »
ma mrzim  guzve na salterima. i izbegavam svaki odlazak u postu.

a da propustim nekoga, malo sutra. kad mene neko pusti preko reda, mozda i ja propustim nekoga. a do tada... MRSH na kraj reda!

aleksandar tomic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 320
    • Pogledaj profil
Odg: Ah ti šalteri
« Odgovor #10 poslato: Novembar 07, 2007, 04:30:08 pre podne »
ja sam radio na salteru nekih godinu dana i hvala bogu da je to proslo - to je nesto najusranije sto moze da se desi coveku, jer ti naleti rulja jednosmernih ljudi koja te zajebava za sve sto im se nesvidja (ticalo se to tebe ili ne)
pljuju te, vredjaju i prete, a kad pokusas da zakazes ferku posle radnog vremena povuku se u misiju rupu - sljam!

p.s.u posti ima samo sedam saltera

mumba

  • Gost
Odg: Ah ti šalteri
« Odgovor #11 poslato: Novembar 07, 2007, 05:52:37 pre podne »
aco čak i sada kad te vidim na šalteru uvek mi izaðeš u susret.svaka ti čast.

Sinisa Tomic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 468
    • Pogledaj profil
Odg: Ah ti šalteri
« Odgovor #12 poslato: Novembar 07, 2007, 06:12:40 pre podne »
jeste ti postari su najgori nikad stici na red a i kad posaljes pismo nikad da stigne, za sve to je kriva uprava poste, to treba najuriti.
sala mala nije na odmet.
a za placanje racuna fala bogu pored poste ima jos 14 banaka u beceju, pa samo napred.

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Ah ti šalteri
« Odgovor #13 poslato: Novembar 07, 2007, 06:01:10 posle podne »
Ne mogu a da opet ne pohvalim osoblje AIK-Banke.Stvarno su devojke za primer.Uctive,strpljive,uvidjajne,sarmantne.Sve naj...

Radomir Jelic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1658
    • Pogledaj profil
Odg: Ah ti šalteri
« Odgovor #14 poslato: Novembar 08, 2007, 07:21:06 pre podne »
a ti bi Draganu. a ? meæi na desktop :)