Autor Tema: Da li romantika u Beceju i dalje postoji?  (Pročitano 12838 puta)

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Da li romantika u Beceju i dalje postoji?
« poslato: Septembar 14, 2007, 09:48:11 posle podne »
Verujete li u \\"bajke\\" sa romanticnim setnjama, ruzama, zalascima Sunca i ostalim detaljima iz tipicnih idealnih veza... Da li u nasem gradu ima i dalje toliko zaljubljenih parova ili je setnja pored reke postala neka \\"zvanicna\\" rutina?

mumba

  • Gost
Odgovor:Da li romantika u Beceju i dalje postoji?
« Odgovor #1 poslato: Septembar 15, 2007, 11:04:57 posle podne »
koliko ja znam postoji u malom broju slučajeva, bilo je dosta romantike kada sam ja recimo bio dosta mlaði ali sada se sve vrti onom maximom keš,kolica,šmekerica što je po meni moralno posrnuæe ali valjda je takvo vreme došlo i neki novi vetrovi duvaju.ko zna.

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Odgovor:Da li romantika u Beceju i dalje postoji?
« Odgovor #2 poslato: Septembar 16, 2007, 02:02:58 pre podne »
Nerado ovo priznajem, ali... Romantika se uspavala u nasem gradu, neke druge stvari su postale bitnije. Iskreno, ne secam se kad sam poslednji put videla zaista zaljubljen par (ako izuzmemo baku i deku koji zive preko puta mene- da ne poverujete, takva ljubav spada u prave retkosti!) Ovo me malo i rastuzuje, posto bas volim romantiku... :(

Igor Trbic

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 32
    • Pogledaj profil
Odgovor:Da li romantika u Beceju i dalje postoji?
« Odgovor #3 poslato: Septembar 17, 2007, 07:48:22 posle podne »
pa sada je vecini devojaka bitno da imam para,kola ( motor i to ne neki obiuchan ), a da li ti nju volish ili si makar zaljubljen u nju-NEBITNO! :angry:  pa dajte ljudi.....jesu nas oteli roboti ili shta?:blink:  da ne pominjem koliko je teshko naci osobu sa kojom mozesh da budesh-sve devojke koje su za neku ozbiljniju vezu su ili zauzete ili se predomisle u \\"udju\\" u svet \\"Sablje\\".....da ne prichamo o mom godishtu ( \\\'91 ) sve moje drugarice iz osnovne su ko zna gde.....a ove koje su ostale 80% njih je u Sablji i \\"nema dushu\\"!

ROMANTIKO VRATI SEEEEE!!:(

mumba

  • Gost
Odgovor:Da li romantika u Beceju i dalje postoji?
« Odgovor #4 poslato: Septembar 17, 2007, 08:24:36 posle podne »
e kada se samo ,,Riff\\\'\\\'-a setim.tada je malo drugačije bilo a i bar 90-91 punk-rock mesto možete li poverovati? i naravno devojke su mnogo drugačije tada bile.

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odgovor:Da li romantika u Beceju i dalje postoji?
« Odgovor #5 poslato: Septembar 18, 2007, 09:50:53 pre podne »
U zadnje je vreme preovladao broj neuzvraæenih ljubavi, barem tako meni deluje, ili je to sada \\"in\\" usled brainwasha ovim silnim španskim serijama,  nisam siguran,  tako da možda zato deluje da nema romantike,ali ko želi romantiku,videæe je na svakom koraku... \\"LOVE IS IN THE AIR\\"

Igor Trbic

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 32
    • Pogledaj profil
Odgovor:Da li romantika u Beceju i dalje postoji?
« Odgovor #6 poslato: Septembar 18, 2007, 03:58:27 posle podne »
Axl napisao:
Citat
U zadnje je vreme preovladao broj neuzvraæenih ljubavi, barem tako meni deluje, ili je to sada \\"in\\" usled brainwasha ovim silnim španskim serijama,  nisam siguran,  tako da možda zato deluje da nema romantike,ali ko želi romantiku,videæe je na svakom koraku... \\"LOVE IS IN THE AIR\\"


slazem se sa ovim!treba ukinuti Shpanske serije i spaliti trake ( cd-ove ) na kojima su snimane! :woohoo:

Igor Trbic

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 32
    • Pogledaj profil
Odgovor:Da li romantika u Beceju i dalje postoji?
« Odgovor #7 poslato: Septembar 18, 2007, 03:59:07 posle podne »
Axl napisao:
Citat
U zadnje je vreme preovladao broj neuzvraæenih ljubavi, barem tako meni deluje, ili je to sada \\"in\\" usled brainwasha ovim silnim španskim serijama,  nisam siguran,  tako da možda zato deluje da nema romantike,ali ko želi romantiku,videæe je na svakom koraku... \\"LOVE IS IN THE AIR\\"


slazem se sa ovim!treba ukinuti Shpanske serije i spaliti trake ( cd-ove ) na kojima su snimane! :woohoo:

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odgovor:Da li romantika u Beceju i dalje postoji?
« Odgovor #8 poslato: Septembar 18, 2007, 10:00:19 posle podne »
Eeeeeee...Samo ako \\"proðem\\" kod odreðene devojke,videæete šta je romantika...;)

Vladimir Bunjevački

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 112
    • Pogledaj profil
Odgovor:Da li romantika u Beceju i dalje postoji?
« Odgovor #9 poslato: Septembar 19, 2007, 12:57:59 pre podne »
šetnja pored Tise je postala jedan uobičajeni rad nogu!!
a za Romantiku uvek spreman :kiss:

Menjano: deeman,   18.09.07 18:02

mumba

  • Gost
Odgovor:Da li romantika u Beceju i dalje postoji?
« Odgovor #10 poslato: Septembar 19, 2007, 03:20:24 pre podne »
nekada sam čak pevao(drao) serenade po prozorima gradskih frajli vikendom pa kad vas njen otac ispoliva vrelom vodom sa balkona e to vam je romantika a kad vas prodrma i izbreča e to je veæ znak da ste zaljubljeni.

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odgovor:Da li romantika u Beceju i dalje postoji?
« Odgovor #11 poslato: Septembar 19, 2007, 08:13:35 posle podne »
Jao meni je to bas slatko... a i treba imati petlju pa pevati pred tatom. Samo sto sam ja na cetvrtom spratu, pa bolje da se serenadama ne nadam....

Igor Trbic

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 32
    • Pogledaj profil
Odgovor:Da li romantika u Beceju i dalje postoji?
« Odgovor #12 poslato: Septembar 20, 2007, 02:15:55 pre podne »
Marina,  nikad ne reci nikad! :)
ko zna mozda neko bude mashtovit pa se snadje nekako da te iznenadi jednom baladm ili urlikom..... :)
josh ako imash neko drvo pored zgrade, nema nishta lakshe! :P

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odgovor:Da li romantika u Beceju i dalje postoji?
« Odgovor #13 poslato: Septembar 20, 2007, 06:21:52 pre podne »
Moze da proba sa banderom :P

Igor Trbic

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 32
    • Pogledaj profil
Odgovor:Da li romantika u Beceju i dalje postoji?
« Odgovor #14 poslato: Septembar 20, 2007, 06:33:42 pre podne »
pa rekoh mozda ce biti mashtovit tako da ce mu pasti svashta na pamet! a i kad volish nekog ne birsh sretstva da dokazesh cilj!zar ne? :silly: