Autor Tema: hd ready?  (Pročitano 4201 puta)

mumba

  • Gost
Odg: hd ready?
« Odgovor #30 poslato: Novembar 19, 2009, 07:18:27 pre podne »
ta znaš ono kutija sa trubadurima viva la france!

G. P.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 936
    • Pogledaj profil
Odg: hd ready?
« Odgovor #31 poslato: Novembar 19, 2009, 10:48:05 pre podne »
Ninoslav napisao/la:
Citat
Ono što je najbitnije je sledeće: kada krene digitalizacija i prelazak na HD kanale u Srbiji, BEZ OBZIRA na to koji TV imate, NE GINE vam set top box, koji će država deliti... tj. prodavati, po, za sada, nepoznatim cenama - pominje se cifra od oko 40ak evra, za one koji redovno plaćaju pretplatu...


Ja u ovo ne verujem - SVI ce morati da kupe nesto da mogu da gledaju TV? Pa kakve TV-e kupuju u celom svetu, jbg, takve imamo i mi u Srbiji da kupimo, valjda ima modela koji imaju to nešto već ugrađeno? Digital TV ready?

I taman sam rešio da prestanem da plaćam TV pretplatu, kao sav normalan svet...

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: hd ready?
« Odgovor #32 poslato: Novembar 19, 2009, 09:09:23 posle podne »
piCODER napisao/la:
Citat
Ninoslav napisao/la:
Citat
Ono što je najbitnije je sledeće: kada krene digitalizacija i prelazak na HD kanale u Srbiji, BEZ OBZIRA na to koji TV imate, NE GINE vam set top box, koji će država deliti... tj. prodavati, po, za sada, nepoznatim cenama - pominje se cifra od oko 40ak evra, za one koji redovno plaćaju pretplatu...


Ja u ovo ne verujem - SVI ce morati da kupe nesto da mogu da gledaju TV? Pa kakve TV-e kupuju u celom svetu, jbg, takve imamo i mi u Srbiji da kupimo, valjda ima modela koji imaju to nešto već ugrađeno? Digital TV ready?

I taman sam rešio da prestanem da plaćam TV pretplatu, kao sav normalan svet...


A cek, a sta je to u Srbiji pa kao u celom svetu? Kad smo uvek van sveta. XD
Tako i tv aparati koji se ovde prodaju. :)

mumba

  • Gost
Odg: hd ready?
« Odgovor #33 poslato: Novembar 20, 2009, 01:00:21 pre podne »
šta bih dao da sam nemac i da živim u berlinu!ovi naši komplikuju kao ludi!

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: hd ready?
« Odgovor #34 poslato: Novembar 20, 2009, 02:15:36 pre podne »
Citat
Ono što je najbitnije je sledeće: kada krene digitalizacija i prelazak na HD kanale u Srbiji, BEZ OBZIRA na to koji TV imate, NE GINE vam set top box, koji će država deliti... tj. prodavati, po, za sada, nepoznatim cenama - pominje se cifra od oko 40ak evra, za one koji redovno plaćaju pretplatu...


Ma,mogu da se kladim da će se pojaviti za 20-25 € na \\\"crno\\\" neki kineski koji će kako-tako odrađivati posao.
A to što rade je verovatno poslednji očajnički pokušaj ne bi li naterali ljude da plaćaju pretplatu.

P.S.

Plaćam pretplatu

P.P.S.

Izvinjavam se na off-malo sam odlutao od tehničkog dela teme.

mumba

  • Gost
Odg: hd ready?
« Odgovor #35 poslato: Novembar 20, 2009, 07:03:07 posle podne »
u croatiji je recimo vlast dotirala set top boxove za max tv i prdavala ih je za čak 1 euro!dok ja recimo ne plaćam pretplatu za 2 kanala koji puštaju nebuloze!

ps.tako će biti i u buduće!