Autor Tema: Filmovi?....  (Pročitano 2645 puta)

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Filmovi?....
« poslato: Februar 02, 2008, 10:32:31 posle podne »
Koje filmove vise volite da gledate, strane ili domace? Zbog cega? Koji vam je omiljeni glumac/ glumica?

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: Filmovi?....
« Odgovor #1 poslato: Februar 02, 2008, 10:45:43 posle podne »
A ti?:huh:

TiDža84

  • Gost
Odg: Filmovi?....
« Odgovor #2 poslato: Februar 02, 2008, 11:42:11 posle podne »
Volim filmove uradjene u crno-beloj tehnici poput Sindlerove liste,filmova Carlija Caplina i Bastera Kitona,sto se tice rezije obozavam kreativnu lucidnost Kventina Tarantina,Luka Besona,Bernarda Bertolucija....i Sona Pena u ulozi rezisera,sto se tice glumaca Dzek Nikolson,Entoni Hopkins i Semjuel L Dzekson...od domacih filmova iskljucivo Kusturicini filmovi dolaze u obzir...

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Odg: Filmovi?....
« Odgovor #3 poslato: Februar 02, 2008, 11:53:37 posle podne »
Vise volim strane filmove, posto su mi domaci isuvise surovi, prosti i vulgarni, mada potpuno realni i odrazavaju srpski mentalitet. :P

mumba

  • Gost
Odg: Filmovi?....
« Odgovor #4 poslato: Februar 03, 2008, 12:10:48 pre podne »
pa volim strane filmove!blockbuster-e horore i fantastiku1puno efekata jer mi priča nije bitna jer mi filmovi služe za odmor a ne da se umorim gledajući ih1 od domaćih volim samo one iz 80-ih neponovljive kao što su varljivo leto itd.glumci? pa bata stojković mi je broj 1 kao i mira banjac! a od stranih volim one neškolovane poput stalonea ,švarcike i žan kloda1 ma samo da ima puno krvi , ubijanja,klanja i smeha!jedino mi je to bitno barem kada su filmovi u šitanju!

Olja Milovanov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 693
    • Pogledaj profil
Odg: Filmovi?....
« Odgovor #5 poslato: Februar 03, 2008, 12:11:59 pre podne »
A sto se tice glumaca i glumica... Dzordz Kluni, Josh Hartnett, Edi Marfi, Chad Michael Murray...Seron Ston, Catherine Zeta Jones, Hilary Duff...:)

mihajlo mihajlovic

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 44
    • Pogledaj profil
Odg: Filmovi?....
« Odgovor #6 poslato: Mart 10, 2008, 08:13:18 pre podne »
sto se tice zanra...recimo avanture i trileri...a od glum(ica)aca...hmm...pa nikolas kejdz nekako je uvek cool i opusten...i ima strasno dobre filmove...

Sinisa Viskovic

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Odg: Filmovi?....
« Odgovor #7 poslato: Jul 25, 2008, 09:42:53 pre podne »
Strani filmovi ali ne smece kojeg je najvise, u poslednje vreme drame kao sto su The Green Mile, Big Fish, The Shawshank Redemption, ...
Cesto gledam komedije Ben Stiller-a, Will Farell-a, Adam Sandler-a i da odkacenog Jack Black-a.
Od glumaca naj cenenjiji kod mene su: Tom Hanks, John Cusack, Ewan McGregor, Mel Gibson, Harrison Ford, mrzi me vise da nabrajam

katarina kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 819
    • Pogledaj profil
Odg: Filmovi?....
« Odgovor #8 poslato: Jul 25, 2008, 10:13:00 posle podne »
Strane filmove cesce gledam...Domaci filmovi,takodje,mogu da dodju u obzir,ali retko koji.Cesto su vulgarni....Ljubitelj sam komedija ili kriminalistickih filmova,a sto se tice nasih,volim stare,poput ,,Maratonci trce pocastni krug\\\'\\\' ili ,,Ko to tamo peva\\\'\\\'...
..sto se tice glumaca/glumica to su Harrison Ford,Mel Gibson,Adam Sandler.A glumice-Sharon Stone,Sharlize Theron...:)

Ivan B.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 813
    • Pogledaj profil
Odg: Filmovi?....
« Odgovor #9 poslato: Mart 24, 2010, 01:54:29 posle podne »

Ivan B.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 813
    • Pogledaj profil
Odg: Filmovi?....
« Odgovor #10 poslato: Mart 31, 2010, 03:15:37 posle podne »

Ivan B.

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 813
    • Pogledaj profil
Odg: Filmovi?....
« Odgovor #11 poslato: April 20, 2010, 02:04:45 posle podne »