Autor Tema: Zver ili kanta?  (Pročitano 21223 puta)

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Zver ili kanta?
« Odgovor #90 poslato: Februar 01, 2008, 04:27:49 pre podne »
ShaX_91 napisao/la:
Citat

Je li Robbyne, jel stiglo to chedo?



STIGLO!!!Jako sam happy :laugh: hehehehe...Neke stvari samo lete na njemu što mi je ranije pričinjavalo problema...
Nisam još stigao sve da testiram-ali zasad sam prezadovoljan...:woohoo: Testove na 3D Marku je odlično prešao.COD 4 radi solidno.

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: Zver ili kanta?
« Odgovor #91 poslato: Februar 01, 2008, 08:56:14 posle podne »
Mislim da ce TiDza morati da menja plocu (i procesor i mozda memoriju) ako planira graficku novije generacije (PCI-e slot)... Isto i Mali Lala.
Ne verujem da im sadasnje ploce imaju PCI-E...
Inace, u NS moze da se kupi neki LG 22\\\" Wide za 460 dinara po rati, na 36 rata. Ne znam da li ima ucesca i ako ima, koliko je... :) Mislim, sigurno ima, ali nista ne kazu.. :)
A naravno da je bolje uzeti za kesh, ako ga imas... ;)

mumba

  • Gost
Odg: Zver ili kanta?
« Odgovor #92 poslato: Februar 01, 2008, 09:36:15 posle podne »
Gospodar Vremena napisao/la:
Citat
Crossbringer napisao/la:
Citat
shax-91 jel ga se sećaš?mada ja sam bio dečkonja kada je ovo bilo teknološko čudo a zbilo se 1984-te godine!



Cross,

Shax91 ima jedva 17 godina, matematicki je nemoguce da je uzivao u stvarima u periodu kad si ti bio \\\"deckonja\\\"!
u nicku mu je sadrzan datum rodjenja!


ok možda nisam formulisao pitanje kako treba .ali mislim možda ga je kod nekog video ili igrao (ima kolekcionara)pa evo imam ja i dan dansa deck aiwa(kasetni) iz 81-ve godine koji radi perfektno pa tako možda neki njegov drug rođak itd ima zx !samim ti isto bi bilo kad mi neko kaže da nisam slušao stairway to heaven od led zeppelin-a jer sam se 2 godine kasnije rodio od izdavanja samog albuma ili nekih 30 godina posle viva las vegas od elvisa!ali ipak sam ih čuo!

mumba

  • Gost
Odg: Zver ili kanta?
« Odgovor #93 poslato: Februar 01, 2008, 09:39:01 posle podne »
e da i da se nadovežem na robyn-ov post juče sam c.o.d 4 istresao na dupe.jes\\\' da sam ga 6 sati igrao ali sam ga prešao mater mu njegovu!

Ivan Saranovic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 262
    • Pogledaj profil
Odg: Zver ili kanta?
« Odgovor #94 poslato: Februar 01, 2008, 10:03:43 posle podne »
he ja krenuo cod4 da prelazim i onda mi stigao World of Warcraft Burning Crusade sa svim patchevima i sad to pikam danonocno na priv. serverima:)