Autor Tema: Berza delova  (Pročitano 8209 puta)

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Re:Berza delova
« Odgovor #15 poslato: Mart 08, 2008, 12:47:47 pre podne »
1.
Tacno ovaj odgovor sam i cekao. Ja nisam nista pitao za wireless, ja nudim jedan ruter na prodaju. Imam 2, ustanovio sam da mi 1 treba samo i sad jedan prodajem. Ako ne vidis, pogledaj jos jednom.Procitaj 3x pre nego pises nesto molim te. Mislim Krle, stvarno...

2.
Ja nikad nisam rekao da je wireless bolji od ADSL, ali od kablovskog interneta u Srbiji je jos uvek 10x bolji. Pogotovo onakvog kakav ti imas kod Sat Trakt. Koji nekim cudom samo kad mi dodjemo u goste ne radi a inace uvek super radi...nemoj mi na tu temu pametovati molim te, ipak maaaaalo vise znam od tebe...

3.
Palim se zato sto me uzasno nervira kad neko tako s**e kao ti u ova 2 posta...

mumba

  • Gost
Odg: Re:Berza delova
« Odgovor #16 poslato: Mart 08, 2008, 12:53:00 pre podne »
lalo  poznato je da si ti poznat po tome da pikiš non stop uz vetar i to ti svi kažu!to da je wireless bolji od kabla pa i mog nije tačno.jest da sat trakt ima momenata ali genberalno je ok taj tvoj wireless je kako vetar dune idi malo čitaj forume mada i ti to znaš! sad kako si krenuo ćeš i ubuntu da veličaš!ti da si u pravu ne bi fitiljio!mada živ ti meni bio i dobro ga prodao1 evo pomoćiću ti opa ću se raspitati ako nekom treba!

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Re:Berza delova
« Odgovor #17 poslato: Mart 08, 2008, 01:01:32 pre podne »
Sad vec stvarno seres...duva i vetar i pada i kisa i sneg, meni radi wireless...ja kazem da je wireless ok, ali meni licno ne odgovara ovaj provider a drugog nemam...sat trakt ima momente kad je dobar to je cinjenica al je 80% vremena uzas blagi...za Ubuntu sam ti rekao da je sranje zivo...ne znam zasto sad uopste na tu temu pocinjes?

Uostalom da li znas cemu sluzi wireless ruter?

Ukratko ja sam dao oglas i nisi nikakve potrebe imao ista da mi odgovaras na post i da mi pametujes...jel razumes poentu sto sam popizdeo?

mumba

  • Gost
Odg: Re:Berza delova
« Odgovor #18 poslato: Mart 08, 2008, 01:06:06 pre podne »
ja sam samo rekao istinu i to uopšte za sam wireless a ne na samo tvoj ruter itd! sat trakt je ok bar meni! a još kad bih i ja bio kod malo savesnijeg cable provajdera pa gde bi mi onda bio kraj! a sem toga ti si prvi počeo da piškiš! ukoliko ne dozvoljavaš tuđe mišljenje onda si ti na gubitku! a za zaj ubuntu si ranije pričao da je ihaj!  ili možda grešim! e da i ajd manimo s eovih zatezanja kravata nego doođi da zviznemo po koje u zmaja!

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Re:Berza delova
« Odgovor #19 poslato: Mart 08, 2008, 01:12:07 pre podne »
Dal sam ja lud il tebi noge smrde???

KRLEEEE...tema je berza delova. Ja prodajem to, to i to...ti ono i ovo...jel razumes? Ima tema o wireless netu i tamo iznosi misljenje koliko oces. Nemam nista protiv drugih misljenja ali ne ovako kao sto ti to radis...

Za Ubuntu ja ni jednom nisam rekao da je super, ja sam samo rekao da je Linux generalno dobar a da cu da probam Ubuntu jer ga svi hvale...meni se licno uopste ne svidja - Red Hat mi je mnogo bolji.


Molim modove ako hoce da izbrisu ovih zadnjih par postova...izvinjavam se na grubom jeziku ali mrzim kad me neko ubija u zdrav mozak...

mumba

  • Gost
Odg: Re:Berza delova
« Odgovor #20 poslato: Mart 08, 2008, 01:16:25 pre podne »
a ja kad neko piški i neće da vidi!a sem toga to šta je bolje i šta nije si ti paljevino počeo .ja sam samo 1 rečenicu napisao a ti osuo paljbu!pa sigurno neću na to biti ravnodušan!al ajde bar si privukao na oglas više paznje za trgovinu.eto sam si sebi marketing napravio a i ja sam ti eto malo pomogao u tome! ajd uživaj!

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Re:Berza delova
« Odgovor #21 poslato: Mart 08, 2008, 01:25:29 pre podne »
Citat
Crossbringer     
 ma taj wireless nikoga ne zanima jer je kesa!adsl i kabel su zakon!


Druze, jes ti vec poc`o da pijes? Svaka ti cast...ja vise nemam sta da kazem...ne znas ni sta pricas i ko je poceo. Sad sam jos ja kriv...aj kako god ti kazes Krle...u pravu si...

Priznajem da piskim, al bolje neg da kakim ko ti sad...

mumba

  • Gost
Odg: Re:Berza delova
« Odgovor #22 poslato: Mart 08, 2008, 01:40:37 pre podne »
pametniji popušta



ne dopušta!

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Re:Berza delova
« Odgovor #23 poslato: Mart 08, 2008, 01:51:03 pre podne »
U ovom slucaju onaj koji nije u pravu se izvlaci pod izgovorom da je pametniji...pa nek sam i tvrdoglavi magarac al kad sam u pravu ne pustam...

mumba

  • Gost
Odg: Re:Berza delova
« Odgovor #24 poslato: Mart 08, 2008, 03:43:23 pre podne »
ti znaš da nisi u pravu samo lažeš sebe ili pak ne uviđaš!

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: Re:Berza delova
« Odgovor #25 poslato: Mart 08, 2008, 10:08:24 pre podne »
...

...ko je procitao sve shvatice...

mumba

  • Gost
Odg: Re:Berza delova
« Odgovor #26 poslato: Mart 08, 2008, 07:39:49 posle podne »
hahaha ti i dalje sam sebe!

Policija_72

  • Gost
Odg: Re:Berza delova
« Odgovor #27 poslato: Mart 08, 2008, 10:53:22 posle podne »
Mir Vas dvojica, nemojte da  VAS zbog narušavanja javnog reda i mira, na javnom mestu,HAPSIM. :pandur:

 Ko pijačarke, svađate se čija \\\" roba\\\" bolja,:huh: :huh:
 
 \\\" Svaki cigan svoga konja hvali\\\"
   
          čika Zmaj Jova :dedica:

mumba

  • Gost
Odg: Re:Berza delova
« Odgovor #28 poslato: Mart 08, 2008, 11:52:01 posle podne »
u pravu si policijo! nećemo više života nam!

Serveto Pecin

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2622
    • Pogledaj profil
Odg: Re:Berza delova
« Odgovor #29 poslato: Mart 09, 2008, 01:41:03 pre podne »
Stvarno, dosta vas dvojica! Tema je \\\"Berza delova\\\", pa se drzite toga.