Autor Tema: Život mladih bendova????  (Pročitano 19890 puta)

Vojislav Prkosovacki

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 493
    • Pogledaj profil
Odg: Život mladih bendova????
« Odgovor #30 poslato: Maj 20, 2008, 04:16:53 posle podne »
Lajanje na zvezde je za mene bila jedna od najboljih stvari u centru u polednjih ihahaaaj godina. Moje iskrene cestitke za organizatore. Sve vreme sam bio nasmejan i ZADOVOLJAN.
Ova manifestacija mi daje jos volje, entuzijazma i snage da i dalje radimo i guramo Becej napred, da, sa vama mladima, i sa tobom Vasker, i sa Livijom, i Ivanom i Ivom, i Brunom, i Nikolom, i sa Gogom, i sa Mirjanom, i sa svima koji zele da se pomere i ucine nesto prvenstveno za sebe, za nekog pored sebe, za svoju varos.
 Uveren sam da ste uradili mnogo, i mnogo cemo jos uraditi.

     saslusaj/procitaj
             :
             :
             :
      obradi/procesuiraj
             :
             :
             :
      prihvati/odbaci

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Život mladih bendova????
« Odgovor #31 poslato: Maj 20, 2008, 08:55:01 posle podne »
Evo fotografija sa zadnjeg dana projekta \\\"Puj pas za sve nas\\\"

{gallery}galerija/moj_becej/20080517 ppzsnas/{/gallery}

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Život mladih bendova????
« Odgovor #32 poslato: Maj 20, 2008, 10:46:44 posle podne »
Vasker!!! napisao/la:
[quote
Da li treba da nastavim da radim ishta u Becheju...da li vredi????
[/quote]
 Vredi Vaskeru!!!:)
 Organizacija odlična 5- ( minus zato što od silnih poslova koje smo obavljali niko se nije setio da predvidi misu u Katoličkoj crkvi i večernje u Pravoslavnoj pa je tonska proba odložena!)
 Organizatori nisu krivi što se neki bend nije pojavio na sasatanku koji je bio obavezan za sve muzičare ! postoji zapis, pa možemo lagano izanalizirati koji bend je probio termin. Taura je za koncert \\\" Lajanje na zvezde\\\" dobila termin do 00.30. i to je ispoštovano 100%. Taura je projektom \\\" Puj pas za sve nas\\\" predvidela koncert mladih u našem gradu i za to obezbedila sredstva iz kojih je (između ostalog- projekat je trajao 6 meseci!) plaćen razglas,  i dvodnevni kamp. Svi su dobili šansu.Dvodnevnom kampu su prisustvovali mladi volonteri iz:
-Taure :)
-OKB-a :)
-Kosmopolita ( Pestalozzi fondacija- Gimnazija):)
-Eko tim-a - Gimnazije:) ,
al\\\' eto u pomoć nam drugog dana stigoše i naši forumaši Axl i BOSHKO... i mnogo im hvala:)
Razglas je bio odličan!
Kako ste vi to doživeli?

irena maric

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 3884
    • Pogledaj profil
Odg: Život mladih bendova????
« Odgovor #33 poslato: Maj 20, 2008, 10:56:57 posle podne »
Pozdravljam ovakve manifestacije.Drago mi je da neko misli i na ovaj narastaj koji ostaje iza nas.Dali ste im sansu da se dokazu i pokazu.Znate li koliko je to njima znacilo.Mozda neki i nisu bas najbolje svirali al ajde da im damo jos koju sansu.Znaci,sto cesce da se organizuje ovako nesto!Iskreno da kazem,nisam bila tamo svo vreme,nesto kratko,ali danas je uspeh okupiti toliko ljudi na jednom mestu.Pozdrav organizatorima i samo napred! :kolce: :kolce: :kolce: :kolce:

Vesa Miskeljin

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 94
    • Pogledaj profil
Odg: Život mladih bendova????
« Odgovor #34 poslato: Maj 20, 2008, 11:14:18 posle podne »
Vasker!!! napisao/la:
Citat
Eto prochitah sada ovo..i skenjah se...

Da li Bechej josh uvek ume da bude nezahvalan ili shta...
Pitanje... Kada je iko od bendova koji su nastupali svirao na takvom ozvuchenju i kada je imao 2000 ljudi za publiku???
Da li je moguce da posle tolikog rada i napora Goge, Mirjane, Livije, Ivane, Ive, Brune, Marine, Nikole I Vaskera..VAMA NIJE DOSTA!!!
Da li je moguce da najbolje ozvuchenje u Vojvodini nije bilo dovoljno...Da li je moguce da jedni od boljih tonaca u Srbiji nisu bili dovoljni???

Tim, kao i ja priznajemo greshke...Ali zar svaki put mora da se gleda ono loshe...dajte ljudi bar jednom u zivotu...CENITE ONO SHTO VAM JE DATO>...
Neodgovornost bendova koji su nastupali bila je nenormalno velika...
Sastanak(koji nije odrzan) je napravio veliku pomenju u organizatorima...Vreme koje su bendovi dobili je prekrsheno..DOGOVORI SU PREKSHENI...Da li smo mi krivi???

Da jesmo...Krivi smo shto smo se trudili da mladima u Becheju pruzimo priliku kakvu nikada vishe nece imati... Da li ce iko dovuci onakvu binu, ozvuchenje, rasvetu...2000 ljudi...

Evo ljudi...ovo vam govorim iz dubine dushe...

Da li treba da nastavim da radim ishta u Becheju...da li vredi????
1000 puta sam sebi govorio da me ne interesuju pljuvachine po onome shto stvorim sa nekom organizacijom...1000 puta sam rekao da cu nastaviti da radim za ovaj grad...Ali polako gubim nadu u Bechejce...kao i svi mi koji organizujemo neshto...Znam mnogo ljudi koje je otishlo iz Becheja..bash zato shto se svaki put PLJUJE<<<...
Da li da i ja odem...da li da odu svi oni koji se makar malo trude oko nechega u ovom gradu..??..

Ne trazim odgovor...samo da jednom jebeno cenite ono shto se uradi za ovaj grad...da li TAURA, OKB, PESTALOZZI, EKO TIM...ovaj put traze previshe???

Da li ostale org. traze previshe...???...


Svaka cast Vasker!Svaka cast!uzeo si mi \\\"reci iz duse\\\" :D...Ozbiljno ljudi,tako je!P.S. Sad da nisu skinuli \\\"karmu\\\" dao bi ti bar 3!Hehe...pozzic

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Život mladih bendova????
« Odgovor #35 poslato: Maj 21, 2008, 12:12:56 pre podne »
Vasker... koliko puta nas je stiglo to pitanje \\\"da li vredi dalje?\\\"...
- ej, pa ocito da vredi cim jos uvek nismo stali... :)
Nasi Becejci su uglavnom neupuceni i pasivni, tako da im ja oprastam svo to nerazumevanje... ne znaju kakve su stvari propustili, kakva desavanja, poznanstva, energiju... zato ti znas... i veca si osoba zbog toga - jer nemas predrasude, jer se dajes do maksimuma bez rezerve... malo ko to ume... znanje i iskustva koje sam stekla kroz organizaciju svega i svacega, kroz tolike seminare, radionice, akcije - je nesto najvrednije sto posedujem. takve uspomene i takvu biografiju mi niko nikada ne moze oduzeti. znas kakav je osecaj kada se osvrnes u onom prihvatilistu gde smo ostavili svoj rad, kada se uhvatis za skolske novine u koje si protkao svoje reci, kada izmamis osmehe malisanima u Bratstvu, kada skontas da smo medju najboljim kancelarijama za mlade u Srbiji, kada vidis te 2 000 ljudi ispred bine na kojoj se svira za napustene zivotinje, kada onoliki strani volonteri dodju i oduseve se OKB-om, jednostavno - kada se trudis, kada ostavis trag...
da, vredi. ;)

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Život mladih bendova????
« Odgovor #36 poslato: Maj 21, 2008, 01:16:28 pre podne »
voyac napisao/la:
Citat
Lajanje na zvezde je za mene bila jedna od najboljih stvari u centru u polednjih ihahaaaj godina. Moje iskrene cestitke za organizatore. Sve vreme sam bio nasmejan i ZADOVOLJAN.
Ova manifestacija mi daje jos volje, entuzijazma i snage da i dalje radimo i guramo Becej napred, da, sa vama mladima, i sa tobom Vasker, i sa Livijom, i Ivanom i Ivom, i Brunom, i Nikolom, i sa Gogom, i sa Mirjanom, i sa svima koji zele da se pomere i ucine nesto prvenstveno za sebe, za nekog pored sebe, za svoju varos.
 Uveren sam da ste uradili mnogo, i mnogo cemo jos uraditi.

     saslusaj/procitaj
             :
             :
             :
      obradi/procesuiraj
             :
             :
             :
      prihvati/odbaci


Jeste voyac uradićemo još mnogo. I meni je srce bilo puni i htelo je da pukne... al\\\' sam stalno trčkala tamo-ovamo i nisam mogla 100% da uživam u dešavanju. Stiže snimak uskoro pa ću, lagano natenane, da vidim šta mi to uradismo za ovaj naš Bečej :)
p.s. Ja znam ko će postati poznat... samo neka naši mladi bendovi guraju dalje :)
p.p.s.- Veliko hvala što se bend \\\"Super s karamelom \\\"uključio u to naše lajanje :)

katarina kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 819
    • Pogledaj profil
Odg: Život mladih bendova????
« Odgovor #37 poslato: Maj 21, 2008, 01:46:45 pre podne »
Vec sam negde napisala da sam bila odusevljena.Mozda je bilo propusta,ali zar se ne  ceni vise trud,volja i krajnji rezultat?!Bilo je fantasticno.Onaj ko kaze da nije,laze.U svakom momentu atmosfera je bila na nivou,a Becejci su bili razpolozeni za zabavu.Svaka cast svima koji su ucestvovali u ovom programu:) :)

Sanja Ivkov

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 22
    • Pogledaj profil
Odg: Život mladih bendova????
« Odgovor #38 poslato: Maj 21, 2008, 03:58:12 pre podne »
ljudi, meni je bilo BASh, BASh, BASh dobro.. :woohoo:
nisam davno ovako uzivla na nekom deshavanju..
a ko nije zadovoljan.. nek\\\' pokusha da napravi bolje..
(ako je to uopshte moguceB) )

Eric Cartman

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 26
    • Pogledaj profil
Odg: Život mladih bendova????
« Odgovor #39 poslato: Maj 21, 2008, 06:00:21 pre podne »
sjb.. naj bend veceri mislim stvarno
pa sta ako su momci iz banata nisu nasi pa da ih isecemo srusimo gitaru ....  *(^&)_^^()*&()_  !!!!!!!

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: Život mladih bendova????
« Odgovor #40 poslato: Maj 21, 2008, 06:24:55 pre podne »
Cartmane jel\\\' ti to o bendu JKMAMKK?.
Meni je strašno žao :( . Nisam ni znala da su momci iz Novog Bečeja.
 Nisu , kao ni neki drugi bili na zakazanom skupu.(insistirala sam na skupu u 19 sati!- a taj sastanak je bio ključ večeri!Po tome se razlikuju profecionalci od onih drugih....kada sam ja svirala, bili smo bar 15 minuta pre roka na mestu događanja.... Ljudi to je neophodno, ako želite da ispoštujete publiku i da sve štima!)... a kolege pre njih malko odužiše.
 Pisaćemo novi projekat:)... Biće još svirki...:)Pozdrav bendu JKMAMKK od Lusy :)
Nešto sam opet naučila.

mumba

  • Gost
Odg: Život mladih bendova????
« Odgovor #41 poslato: Maj 21, 2008, 06:57:52 pre podne »
lusy a da li bi eventualno bilo izvodljivo kada budete idući put radili slične projekte da se organizuju bendovi koji sviraju hard rock ili metal muziku?

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Život mladih bendova????
« Odgovor #42 poslato: Maj 25, 2008, 08:54:28 posle podne »
evo i jos jedan klip sa svirke...

{youtube}r3Zj-4VpxlM{/youtube}

Stevan Kosanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 591
    • Pogledaj profil
Odg: Život mladih bendova????
« Odgovor #43 poslato: Maj 26, 2008, 08:54:11 pre podne »
zao mi je sto nisam bio na koncertu, bio sam opravdano sprecen....ali imam i ja jedno misljenje :)

videvshi onu veliku binu, shvatio sam da je org. ozbiljno shvatila svoj posao,  i da ce sve da stima.
prvo bih samo ispravio vaskera, da nije bas najbolje ozvucenje u Vojvodini, to ozvucenje iz NB, vec prava firma je Berar/Novi Sad.
nista pljuvanje,nego da se zna ime firme koja taj posao radi najbolje (reklama,jbg).
e sad...mladi bendovi...
da sam ja ucestvovao u organizaciji, ni jedan od tih bendova ne bi NI nastupio, naravno ako se nije bar jedan predstavnik pojavio
na dogovorenom sastanku! mislim, nema sta dalje da se prica....svirate po garazama, babinim kucama i ko zna sve gde, ljudi vam
omoguce da svirate pred 2000 ljudi(tako kazu, nisam bio), i vi se ne udostojite da dodjete na obican kratak razgovor, koji je naravno
za vase dobro, za vase bolje predstavljanje publici!!!
pa da ste na EXITu, mislite da bi vas neko pustio da svirate, a da ih tako ispalite....cucc
a da EXIT je velika stvar, + nije u Beceju, pa bi tamo trcali, sve bi se u guzice shutali....
daj boze da vam daju jos jednu sansu, kad bude opet neka ovakva akcija....ali cisto sumnjam...


@vasker:
nema sta da se nerviras, ako je neko oguglao na to pljuvanje na tudj uspeh, onda smo to super s karamelom i ja...(bakandza bi sigurno svasta rekao na tu temu)...:)
milion puta sam pravio neku feshtu, pravicu jos milion....pravim ih pre svega za svoje drugare koji postuju moj radi i trud, ali pravim ih i za samog sebe...svi novi clanovi su uvek dobrodosli....
zivimo u malom gradicu, gde ljudi POKUSAVAJU, ali samo pokusavaju da budu deo nekog fenseraja i glamura, ili sta ja znam....
svi gledaju sta je ko obukao, sta vozi, s kim se vucara po shumarcima...itd...
dok to ne sredimo u svojim glavama, nece biti boljeg provoda u gradu....mislim boljeg provoda za one koji stalno nesto zvocaju.... :)
raspisah se nesto....odoh sad :)

aleksandar tomic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 320
    • Pogledaj profil
Odg: Život mladih bendova????
« Odgovor #44 poslato: Maj 26, 2008, 01:19:33 posle podne »
jkm snima album u jednom studiju u NSu, pa nisu mogli da stignu, ali smo   Sima i ja bili u ime njih i FuJ!a, a I da su stigli na sastanok opet ne bi stigli da sviraju