Autor Tema: ZONA SUMRAKA  (Pročitano 6468 puta)

TiDža84

  • Gost
ZONA SUMRAKA
« poslato: Mart 10, 2008, 06:09:35 pre podne »
Ljudi dal neko primecuje ovo?Morala sam da otvorim ovu temu posto nema admina...jedan je sprecen...ne radi mu internet...ali da li neko vidi isto sto i ja....za poslednje postove pise da su napisani u 00:05  iako je sad tek 11:05? D li i vi vidite isto?

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: ZONA SUMRAKA
« Odgovor #1 poslato: Mart 10, 2008, 06:26:11 pre podne »
... ja bas o tome razmisljala pre nekih 2 sata:) ... Neko je kanda presao na racunanje letneg vremena pre vremena!

 A da li ste primetili razliku u satovima kad posaljete pm. Ja posaljem a on je dobije kao da je u Americi( razlika od 6 sati).... Pitam se pitam :hmmm:iako je dobije o\\\'ma.

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: ZONA SUMRAKA
« Odgovor #2 poslato: Mart 10, 2008, 03:04:36 posle podne »
Ovo sto cu sad reci nema nikakvu politicku konotaciju...

Tananananananananaa - welcome to Serbia Zone, where things that are not normal happen and nothing should suprise you...

Prevod

Tananannananananana - Dobrodosli u Zonu Srbije, gde se desavaju stvari koje nisu normalne desavaju i nista vas ne sme iznenaditi...

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: ZONA SUMRAKA
« Odgovor #3 poslato: Mart 10, 2008, 03:31:56 posle podne »
.. a meni se nekako cini da smo malo, malo pa u onom Bermudskom trouglu
( ima i politicku i drugu konotaciju:laugh: )
. Eto i forumasi nam nestaju npr. Debeli i ko zna ko jos?

Goran Čonkić

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1158
    • Pogledaj profil
Odg: ZONA SUMRAKA
« Odgovor #4 poslato: Mart 10, 2008, 04:44:55 posle podne »
Evo jos nesto weird...


Isao sam na IZMENI post...ladno mi je quotovao zadnji post i dopisao sta sam hteo da dodam... LOL :laugh: :laugh: :laugh:

Kyle Broflovski

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1497
    • Pogledaj profil
Odg: ZONA SUMRAKA
« Odgovor #5 poslato: Mart 10, 2008, 06:13:10 posle podne »
TiDza84 napisao/la:
Citat
Ljudi dal neko primecuje ovo?

Naravno.

mumba

  • Gost
Odg: ZONA SUMRAKA
« Odgovor #6 poslato: Mart 10, 2008, 10:06:22 posle podne »
ne obazirem se na to jer sam navikao već 18 godina da živim u sumraku!

TiDža84

  • Gost
Odg: ZONA SUMRAKA
« Odgovor #7 poslato: Mart 10, 2008, 10:11:29 posle podne »
PS.Cini mi se da ova tema moze da se pretvori u prepricavanje svih cudnih,neobicnih,neobjasnjivih i nicim izazvanih situacija koje su vam se dogodile u zivotu.Paranormalne pojave,telepatija,telekineza,levitiranje,duhovi,vestice,vanzemaljci i ostale strange things...

mumba

  • Gost
Odg: ZONA SUMRAKA
« Odgovor #8 poslato: Mart 10, 2008, 11:42:48 posle podne »
pa evo ja ću početi! jel vam se desilo kao meni pre zilion godina da legnete u krevet na spratu(kod drugara) a da se probudite pored pseće kućice u dvorištu??????? nisam ni pomirisao alkohol to veče a kliko znam nisam ni moon walker!

Gordana Kuzmanovic Sadzakov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5066
    • Pogledaj profil
Odg: ZONA SUMRAKA
« Odgovor #9 poslato: Mart 13, 2008, 11:31:23 posle podne »
TiDza84 napisao/la:
Citat
Ljudi dal neko primecuje ovo?Morala sam da otvorim ovu temu posto nema admina...jedan je sprecen...ne radi mu internet...ali da li neko vidi isto sto i ja....za poslednje postove pise da su napisani u 00:05  iako je sad tek 11:05? D li i vi vidite isto?


..Da li neko primecuje da nismo vise u zoni sumraka sto se satova levo i desno tice:) ... ?

... sto se ostalog tice, cini mi se da jos uvek jesmo...

 Pozdravljam ideju da se na ovom \\\"mestu\\\" pisu stvari koje su vam se desile, a nekako nisu bas logicne i lako objasnjive.

Sto se mene tice, desavalo mi se ne mali broj puta da smo se mama i ja vratile iz prodavnice i kupile bez ikakvog dogovora  iste stvari?!?

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: ZONA SUMRAKA
« Odgovor #10 poslato: Mart 14, 2008, 12:18:22 pre podne »
jutros smo namestili ofset na nasem i taurinom forumu :) a što se tiče zone sumraka, da li vam se nekada desio takozvani \\\"deja vu\\\"??? :S

mumba

  • Gost
Odg: ZONA SUMRAKA
« Odgovor #11 poslato: Mart 14, 2008, 12:29:28 pre podne »
već viđeno? to vi se često dešava!

Biljana Barjaktarov

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 858
    • Pogledaj profil
Odg: ZONA SUMRAKA
« Odgovor #12 poslato: April 11, 2008, 07:21:04 posle podne »
Da li verujete u zivot posle smrti,a u zivot pre ovog?Sta mislite da ste bili u proslom zivotu?:dry:

mumba

  • Gost
Odg: ZONA SUMRAKA
« Odgovor #13 poslato: April 11, 2008, 07:45:20 posle podne »
pa ne sećam se ničega od pre ovog života a sa zaključkom da li ima nešto posle ovog života mi se baš ne žuri! e sad šta sam pre bio ko zna možda pijani viking?

Nikola Kurcubic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1249
    • Pogledaj profil
Odg: ZONA SUMRAKA
« Odgovor #14 poslato: April 12, 2008, 03:21:48 pre podne »
Meni se desilo da mi je život stao 1991-e a nastavio 2000-e, a ja sam sada gde sam bio i \\\'91-e. Ali gle, neki ljudi koje sam tada znao kao luzere, sada ih vidim bogate i uspešne, a kada pitam oko sebe ljude kako? oni samo slegnu ramenima i ćute.

Čudno zar ne?