Autor Tema: Club Stage - RODJENDAN i DUPLI KONCERT  (Pročitano 8293 puta)

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Club Stage - RODJENDAN i DUPLI KONCERT
« poslato: Septembar 30, 2008, 08:16:14 posle podne »
18. oktobra, u subotu, Club Stage obeležava svoju godišnjicu, kao i svake godine sprema se nešto veliko, ove godine će biti čak DUPLI KONCERT i to gostuju  NEVERNE BEBE i PARNI VALJAK u istoj noći... :woohoo:

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Club Stage - RODJENDAN i DUPLI KONCERT
« Odgovor #1 poslato: Septembar 30, 2008, 09:11:26 posle podne »
Posle kazu nema nista u Beceju !?!?:blink: :blink: :blink:

Deja Babic

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 97
    • Pogledaj profil
Odg: Club Stage - RODJENDAN i DUPLI KONCERT
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 01, 2008, 02:29:22 pre podne »
:laugh: :laugh:    + karma za zmaja...:laugh: :laugh:

TiDža84

  • Gost
Odg: Club Stage - RODJENDAN i DUPLI KONCERT
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 01, 2008, 02:34:39 pre podne »
Rodjendanska zurka????Verovatno ce taj HEPENING biti papreno naplacen :laugh: ....umesto da Stege organizuje poklon koncert svojim vernim gostima...:laugh:

goran shef

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 130
    • Pogledaj profil
Odg: Club Stage - RODJENDAN i DUPLI KONCERT
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 01, 2008, 03:27:31 pre podne »
Parni Valjak bez Akija verovatno. A naplatice sigurno, sto je i normalno ali je isto tako verovatno da ce biti \\\"bruka\\\" ljudi, te ce to biti \\\"SURVIVOR\\\" - Stage. (kako naruciti pice?, kako ga napiti a da ti neko ne razbije zube flasom ili casom?, kako pusiti cigaru a nikog ne upaliti?),.;.... i sve to uz trbusni ples u  cilju izbegavanja ili propustanja ljudi da prodju.
   Neka hvala, ni za dzabe necu ici. :bich:Nisam mazohista.

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Club Stage - RODJENDAN i DUPLI KONCERT
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 01, 2008, 04:26:39 pre podne »
I ja pohvaljujem bilo kakvo dešavanje,ali takođe mislim da će biti jako mnogo ljudi tamo (više nego što bi trebalo i što može da stane),pa onda face koje nisu izlazile godinama pa će sada da se prikažu u fensi izdanju na \\\"velikim imenima\\\"...

U svakom slučaju,želim lep provod onima koji će ići,a ja ću najverovatnije to veče biti negde drugde...

Vladimir Bakic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 265
    • Pogledaj profil
Odg: Club Stage - RODJENDAN i DUPLI KONCERT
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 01, 2008, 05:57:51 pre podne »
Parni Valjak bez Akija? To je otprilike kao Bajaga i instruktori bez Bajage.. Ustvari jos gore,posto Aki zna da peva.. I ja propustam,ali pohvaljujem sve sto se organizuje u gradu i slazem se sa Debelim da nam desavanja ne manjka..

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Club Stage - RODJENDAN i DUPLI KONCERT
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 01, 2008, 06:38:00 pre podne »
Biće Aki...

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Club Stage - RODJENDAN i DUPLI KONCERT
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 16, 2008, 06:54:59 posle podne »
Petak rođendanski party... :)


Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odg: Club Stage - RODJENDAN i DUPLI KONCERT
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 18, 2008, 02:57:40 pre podne »
Opet ovaj Aqua Barbie girl dj! :S

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Club Stage - RODJENDAN i DUPLI KONCERT
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 18, 2008, 10:28:06 posle podne »
Večeras dupli koncert... :D

Boris Majstorovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1820
    • Pogledaj profil
Odg: Club Stage - RODJENDAN i DUPLI KONCERT
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 19, 2008, 05:24:06 posle podne »
Bili smo na koncertu, Aki i Bebe su opet bili odlicni,personal i organizacija takodje, ali ozvucenje i osvetljenje su opet zakazali. Najgori je bio DJ Sava koji je pustao muziku u pauzama.Ja mislim da on ima 15 godina radnog iskusrtva, ali i dalje ne zna da napravi prelaz izmedju pesama. Najbolji momenti doticnog gospodina je izbor pesama u pauzama svirki, koji je isao u jednpm momentu ovim redom - Kaoma (dansando lambada),Jim Carrey (somebody to love) i Deep Purple (smoke on the water).
Bilo kako bilo, meni nije pokvario dobar utisak veceri i potvrde da ovakvih koncerata treba imati vise i cesce!

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Club Stage - RODJENDAN i DUPLI KONCERT
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 19, 2008, 06:46:50 posle podne »
Bio i ja...Na Nevernim Bebama bilo prepuno,nisi mogao stajati,tako da smo se pokupili i otišli u Penny gde je bilo izuzetno dobro.Vratili se oko ponoći,već je počeo Aki da peva,nekako se ugurali gore (jedino je tamo bilo mesta) pa smo dešavanja na sceni mogli pratiti preko plazma ekrana i kamere za nadzor (koja je btw izuzetno loše rezolucije,tako da smo samo nazirali senke i ko je ko),eventualno smo mogli videti Neverne Bebe kako sede u VIP delu i deo noge pratećih vokala :laugh: .

Š to se tiče mase,nedefinisana,većinu nikada u životu nisam video (a nije da ne izlazimo u Stage,svakog vikenda smo tu). Gomila džipova i skupih automobila napolju BG tabli i novosadskih (mislim baš na NS a ne na Bečej),Gomila tipova u kožnim jaknama sa debelim kajlama i fensi cipelama u stilu Crnog Guje,dovoljno da uz nepodnošljivu gužvu podignem obrtomer na crveno.

Š to se tiče Akija,moram priznati da me je smorio (moje subjektivno mišljenje).Nastup je manje više bio sličan kao i prošloga puta,ali sada nije išlo sa matrice (valjda) pa je malo bilo bez veze slušati samo sintisajzer ali dobro...Ko nije bio prošloga puta verovatno mu je bilo ok,meni je, iskreno, bilo jako dosadno...

Mada je verovatno sve to posledica goreopisanog okruženja...U svakom slučaju,već sam u prethodnim postovima na ovu temu napisao šta sam očekivao od celog događaja,a tako je i bilo,nije bilo nekog iznenađenja.

Ali sve pohvale za osoblje Stage-a.Konobari su pod nemogućim uslovima uspevali da nam donesu piće,odnesu prazne čaše i sl.

Sve u svemu,na skali od 1-10 šestica za trud...

Marina Kovacev

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 750
    • Pogledaj profil
Odg: Club Stage - RODJENDAN i DUPLI KONCERT
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 19, 2008, 09:44:16 posle podne »
Evo bas Sirena i ja sabiramo utiske i konstatovale smo da je Becejcima nemoguce udovoljiti. Kad je prazno u gradu - smeta im, kad je guzva - ni onda ne odgovara... Koga god od grupa da dovedu - uvek je komentar da moze i bolje.
Mi smo se provele i pustile nase slavujske glasice... :laugh:

Robbyn �

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1197
    • Pogledaj profil
Odg: Club Stage - RODJENDAN i DUPLI KONCERT
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 19, 2008, 10:23:27 posle podne »
Eto ja nisam Bečejac,ali valjda previše dugo izlazim u Bečeju pa sam poprimio \\\"bečejski sindrom\\\" :laugh: