Autor Tema: Nova godina - docek  (Pročitano 11841 puta)

Becej City

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Nova godina - docek
« poslato: Decembar 11, 2008, 06:11:06 posle podne »
Dakle eto nam i Nova Godina!!  
Red je da se vidi koje su ponude, klubovi, dj-evi, kafane, trgovi, pevaljke i pevaci, itd...:laugh:
Vecina ljudi baca pare za kao da nije i svako drugo vece izlaska, trosenja kesa i bahanalisanja.

Gde, sta, kako, po kojoj ceni?!

Ja to uvek ostavim za dan-dva pre doceka, tad padne neka ideja i uvek bude ok!

Axl Axl

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1561
    • Pogledaj profil
Odg: Nova godina - docek
« Odgovor #1 poslato: Decembar 11, 2008, 06:51:39 posle podne »
Moju si verovatno video vec na bonu, gore desno u peel pageu... :)


Stevan Kosanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 591
    • Pogledaj profil
Odg: Nova godina - docek
« Odgovor #2 poslato: Decembar 11, 2008, 11:56:46 posle podne »
pojma nemam di cu....bilo par ponuda za mixing, ali nista od toga...reprizu znam gde cu :) ali novak....isto kao gospodar...2-3 dana pre odlucim...i bude lom :)

Vladimir Bakic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 265
    • Pogledaj profil
Odg: Nova godina - docek
« Odgovor #3 poslato: Decembar 12, 2008, 06:14:07 pre podne »
Vecina Becejaca ce,vec tradicionalno,Novu godinu docekati u Novom Sadu..Ja cu biti onaj lik na bini,mladji od Massima,mrsaviji od Luisa i pijaniji od Nedje Kostica.. :kolce:


Stevan Kosanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 591
    • Pogledaj profil
Odg: Nova godina - docek
« Odgovor #4 poslato: Decembar 12, 2008, 06:39:57 pre podne »
joj bakandza ala fonjas, ima da budes trezaaaaan dok ne odradis tezgu, ipak, ne svira se svaki dan pred toliko ljudi :)

za posle sa siguran da ces zavrsiti gore od nedje :)

mumba

  • Gost
Odg: Nova godina - docek
« Odgovor #5 poslato: Decembar 12, 2008, 08:01:32 pre podne »
Žderanje kući pa u zmaja ku i svake godien a zorom na burečke ako majstori budu radili! a možda i do nova sada do neki drugara!

Ivana Mrkšiæ

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Odg: Nova godina - docek
« Odgovor #6 poslato: Decembar 12, 2008, 08:20:02 posle podne »
A da li neko zna sta ce biti u Beceju na Trgu? U Becejskom mozaiku je pisalo da ce potrositi 800 000 dinara, ali nisu rekli na sta!

Vladimir Bakic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 265
    • Pogledaj profil
Odg: Nova godina - docek
« Odgovor #7 poslato: Decembar 13, 2008, 05:55:59 pre podne »
@koomashin
Svir\\\'o vec pred punim Trgom Slobode 9.maja ove godine,kao predgrupa Van Goghu i bio sam pijaniji od Djuleta!  :gegege:

@crossbringer
U Debelom se,koliko sam obavesten,organizuje Ex-Vimbo zurka zatvorenog tipa,tako da ces morati da potrazis drugu lokaciju ove godine

@ivana
Na becejskom trgu ce,kao i prosle godine,svirati grupa Daire,u periodu od 22-01h.. Mada sam cuo (nisam ih slusao) da su dobri tezgarosi,malo (u stvari malo vise) mi je glupo dovoditi isti bend dve godine za redom..

Stevan Kosanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 591
    • Pogledaj profil
Odg: Nova godina - docek
« Odgovor #8 poslato: Decembar 13, 2008, 12:27:15 posle podne »
aj bakandza, daj jos malo :) tesko biti pijaniji od djuleta, kad je covek pro, pa pije vodu pred nastup,a ne kao ti... :)

bakandza frajer :) heheh



a moram malo :)

Vladimir Bakic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 265
    • Pogledaj profil
Odg: Nova godina - docek
« Odgovor #9 poslato: Decembar 13, 2008, 08:17:01 posle podne »
Markov komentar kad smo svirali sa Van Goghom i kad je Djule poceo da glumi Bono Vox-a na bini bio je: \\\"Treba spaliti beogradskog pedera!\\\" :laugh: A sto se tice mog konzumiranja alkoholnih napitaka,resio sam da predjem sa piva na nesto drugo,kao i da smanjim kolicine..Znam da to ne zvuci bas punk-rockerski i da ce Cross sad da me se odrekne preko foruma,ali ipak sam ja covek u godinama..Plasim se da ne pocnem za koju godinu da licim na Keith Richards-a,ako nastavim s ovim mojim rnr zivotom..

Ivana Mrkšiæ

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Odg: Nova godina - docek
« Odgovor #10 poslato: Decembar 16, 2008, 03:56:31 posle podne »
I po mom misljenju je glupavo dovoditi istu grupu dva puta za redom! Znaci da se ne oslanjam na becejsku organizaciju nego da bezim u neki veci grad!

Zoran Suboticki

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1707
    • Pogledaj profil
Odg: Nova godina - docek
« Odgovor #11 poslato: Decembar 17, 2008, 01:13:18 pre podne »
Da li znate da je SOKOJ /Udruženje estradnih umetnika.../ donelo odluku da svi vlasnici ugostiteljskih objekata moraju prijaviti ovoj organizaciji šta će se puštati, koja muzika, koliko puta će neki bend svirati neku stvar i tako to. Uz to doneli su odluku da se moraju platiti dodatne takse na muziku za novogodišnju noć! I to neke enormne cifre!

Ko će organizovati Novu Godinu, baš me živo interesuje...

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Nova godina - docek
« Odgovor #12 poslato: Decembar 17, 2008, 03:36:31 pre podne »
Čađava Mehana \\\"Debeli Zmaj\\\" će po tradiciji i nekom svom duhu raditi otvorenog tipa.Znači neće se naplaćivati nikakav ulaz nikakve rezervacije jedino što će se za svaki komad pića odvojiti po 10 dinara više nego obično.Muzika standardno gitarski-drank-pank-strit-rok-miksed-metal i tako to(nema trubača eventualno sa harda,imam i ja kolekciju :dzavo:) i radićemo opet duže od svih za dužinu konja....

Vladimir Bakic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 265
    • Pogledaj profil
Odg: Nova godina - docek
« Odgovor #13 poslato: Decembar 17, 2008, 04:08:36 pre podne »
Znaci odustao si od ex-Vimbo zurke i resio da ponovo docek Nove godine provedes radno? Naostri baseball palicu.. :bejzbolka:

Zoran Sarajlija

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1352
    • Pogledaj profil
Odg: Nova godina - docek
« Odgovor #14 poslato: Decembar 17, 2008, 06:06:16 pre podne »
Ne bojimo se nikoga;)